Који играч Партизана је дао гол Ђургардену из пенала за вођство од 2:1 у реванш утакмици квалификација за ЛШ 2003. године, када је коначни резултат био 2:2? (Иначе прва текма је била 1:1 у Београду)
Концентриши се, дионизије. Кажем да не користимо гугл да бисмо тражили тачан број, тај део питања је сувишан. Или ћемо набадати без разлога цео дан тачан број или ће неко наћи на гуглу и одговорити.
Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.
Nije. Usao u petu deceniju co'ek. Eto hinta.
Гаскоин?
JOk.
Evo vam jos jedan hint, bas je zajebano, ne bi se niko setio lika, ne znam kako je meni pao na um...
Njegovo prezime, citano kako je napisano, ima znacenje u srpsko-hrvatskom jeziku. :)
Скот? :)
Nije, ali si pogodio prvo slovo. :D
Сатон?
Santana
Sreta pogodiJo! Kris Suton je u pitanju. :)
Ђорђевић?
Није.
Ивић?
Malbaša onaj ?
Јес' Малбаша.
Evo jedno lagano
Koji je igrač koji ima najviše tripldablova u NBA ligi i koliko ih je?
Magic? Al nemam pojma kolko.
Меџик Џонсон?
Матори, не користимо сви гугл. Доста је први део питања, не морамо да набадамо сад тачан број.
Koji gugl, šta sereš?
Концентриши се, дионизије. Кажем да не користимо гугл да бисмо тражили тачан број, тај део питања је сувишан. Или ћемо набадати без разлога цео дан тачан број или ће неко наћи на гуглу и одговорити.