Омиљени коментари и постови

  1. Ахахахахахахахах СМаре јебо си јој кеву с тим!!!! + и *

    ЕДИТ: http://vukajlija.com/forum/teme/11343-omiljeni-komentari-i-postovi?strana=90#post_1395147
    ОМИЉЕН ПОСТ!!!

  2. Омиљенуј ти, ја добио запис и неоправдани :Д

  3. Можда је фора у томе како је он то рекао ноншалантно, мислим смијешно је...

    Meni izjavljuju saučešče kad skontaju da su mi razvedeni. Kakve budale.
    Isto + i * za onaj komentar. Jebeš zapis. :P

  4. Meni izjavljuju saučešče kad skontaju da su mi razvedeni. Kakve budale.
    Isto + i * za onaj komentar. Jebeš zapis. :P

    Ма ја те разумијем, моји су се развели кад сам имао 8 мјесеци, па ми је то лако пало, зато што сам био макања, нисам ништа знао и онда се навикнеш тако :)

  5. макања

    Otkad ovo nisam čula, jebote. :D
    Ma moji kad sam imala neđe 8 godina, al' meni oduvijek puca kurac za to. Mislim, meni je bolje to nego da ih gledaš kako se svađaju. :)

    Al' reakcija ljudi: Tvoji su razvedeni??!! Izvini! Izvini, molim te! Nisam znao/la, oprosti molim te!
    Moja reakcija na to: I? Još su živi.

  6. Ma moji kad sam imala neđe 8 godina, al' meni oduvijek puca kurac za to. Mislim, meni je bolje to nego da ih gledaš kako se svađaju. :)

    Мноооого боље, баш много, ђеца су тако убијена у мозак од тих свађа, примијетио сам.

    Al' reakcija ljudi: Tvoji su razvedeni??!! Izvini! Izvini, molim te! Nisam znao/la, oprosti molim te!

    Аха, обично сви тако реагују, оно као да је неки баук :)
    Али најбоља ствар је та ДАЈ РАЈКА 40 ЕУРА ЗА КЊИГЕ, ДАЈ ВУЈО 40 ЕУРА ЗА КЊИГЕ. Књиге ископирам за 10 еура и имам 70 чисто :)

  7. Мноооого боље, баш много, ђеца су тако убијена у мозак од тих свађа, примијетио сам.

    Bjež' bolan, samo se traumiraš bezveze.

    Али најбоља ствар је та ДАЈ РАЈКА 40 ЕУРА ЗА КЊИГЕ, ДАЈ ВУЈО 40 ЕУРА ЗА КЊИГЕ. Књиге ископирам за 10 еура и имам 70 чисто :)

    E jebite se svi, ovo samo meni ne uspijeva. :D Doduše, ja im nešto i ne tražim, prava sam budala. Jedino kad se sjete da mi daju, a inače svoje pare trošim i kad idem na kafu od jebenih 50 centi. Tačno treba da se iskvarim i tražim im za svaku sitnicu. :D

  8. Milice, nisu svi ovako proračunati kao Smarko :P

  9. E jebite se svi, ovo samo meni ne uspijeva. :D Doduše, ja im nešto i ne tražim, prava sam budala. Jedino kad se sjete da mi daju, a inače svoje pare trošim i kad idem na kafu od jebenih 50 centi. Tačno treba da se iskvarim i tražim im za svaku sitnicu. :D

    Milice, nisu svi ovako proračunati kao Smarko :P

    Све ти је речено :Д

    Ја бре рачунам то у цент, колико ми пара за шта треба и онда одредим цијену нечега (књига) и они ми дају паре лаганица :)
    Јебига, имају мене једног, морају ми дават' у пм :)

  10. Milice, nisu svi ovako proračunati kao Smarko :P

    To je jedno magare zećansko. :P

    Све ти је речено :Д

    To je jedno magare zećansko. :P

    I tebi. :D

    Јебига, имају мене једног, морају ми дават' у пм :)

    E tu sam se ja zajebala. :D Ovu grešku prirode su ispravili mlađom miljenicom u koju se ulaže. :P

  11. E tu sam se ja zajebala. :D Ovu grešku prirode su ispravili mlađom miljenicom u koju se ulaže. :P

    Не но ће у тебе да улажу, магаре никшићко, пропала инвестиција, виђели су одма' :Д

  12. магаре никшићко, пропала инвестиција, виђели су одма' :Д

    Čudo da se još nisu odrekli. :P Prije neku noć majki napakovah kako sam lezbejka al' da niko osim nje ne zna, to je bilo umiranje. :D

  13. Čudo da se još nisu odrekli. :P Prije neku noć majki napakovah kako sam lezbejka al' da niko osim nje ne zna, to je bilo umiranje. :D

    Ја мојој могу да речем не знам што, она ми не вјерује, теби бар вјерују :Д

  14. теби бар вјерују :Д

    A jes' kad pola sakrijem pa misle vidi ga dijete, fino dijete. :D
    No eto, i to što ti ne vjeruju ima svojih prednosti. :D

  15. A jes' kad pola sakrijem pa misle vidi ga dijete, fino dijete. :D
    No eto, i to što ti ne vjeruju ima svojih prednosti. :D

    Има, има, кад сам се онесвијестио, имао сам главу да сломим јер ми Рајка није вјеровала да ми је лоше :Д

  16. Pa vidi žena s kojom budalom ima posla. :D

  17. http://vukajlija.com/forum/teme/28650-preporuci-fps#post_1395265
    Ахахахахахахах Њојтек г33кчина :))

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.