Prijava

Hahahahahaha moz biti .

хаххах Пекку-јев аватар винер оф д јир :Д

E sad možda ću da zakeram, nemam lično ništa protiv animiranih gifova, pa neću da kvarim sneška ovima kojima znači pa da glasam protiv, ali, da li je izvodljivo da su gifovi animirani samo na forumu, u komentarima, odnosno svuda gde je umanjena sličica, a kad odeš na nečiji profil da budu zamrznuti? Ne znam koliko je to tehnički izvodljivo i zahtevno?
Pošto, jebem li ga, avatar zauzima pola stranice profila, malo su mi neugledni ti džinovski gifovi.
Ako nije izvodljivo, nek ostane ovako, nemam ništa protiv, meni ni iz džepa ni u džep. :)

Meni je cak bolje obrnuto .

Jaoj, vi ste se stvarno izborili za ovo?! Alal vam šargarepa.
Videh Draganu Mirković kako peva i zamalo se ne sobalih sa stolice. :)))

Brate, sajt će početi da liči na cirkus. Protiv.

Фора је у томе што је ово нехотице убачено. :)

brate, avatari skaču po forumu, komentari ko ciganski ringišpil brate. Nego čekaj da više ljudi provali za gifove, to će tek biti smrt.

Kaizen pravi kič i cirkus od sajta. 'De nestade jednostavnost?

Protiv brate. Šta koji kurac. Kako ja da nateram Željka da igra?

ma ne bojte se, bice zanimljivo par dana, onda ce svi da se smire, tek po neko ce da ima gif na avataru

Sad tek kad čitam ovo gore kapiram da je ovo možda loša ideja, ali što da ne ostane još malo.. :) Vidi kako se lepo okreće buksnetina.. ♥

U pravu je Sos, ja već odustala :)

Vidi kako se lepo okreće buksnetina.. ♥

Hahaha, ja mislio baklja. Dete sa sela, štaš.

Ja oću dmogu namestim da kad mi neko meti strelicu na gif začuje "Dečaka zaljubljenog" od Jašara i u pozadinu ujdurmu kafane.

Ovako samo šljašti bezveze, ugođaj nije potpun. Jebo to.

OMG, this is awesome shit!

Srsly, najbolja inovacija na Vukajliji ikad. Mnogo bolje ngo bilo koja nova verzija.

Nema nista od ovoga , Zeljko ukocen , a tek Kemis ne moze prste da pomeri .