Prijava

Verovatno ste pricali i o ovome pa ocekujem da me napusite zbog toga.
Msm da treba ograniciti duzinu defke na 500 karaktera. Ovi romani koje neki pisu ne mogu ispuniti osnovni kriterijum definicije. To su bre mininovele a ne defke.
Za one koji ne mogu da se izraze sazeto neka se otvori nova kategorija. A i cudi me kad bi se iz nekih mega defki moglo izvuci i po 20 kracih.

Има и сјајних, које имају све одлике дефиниције и изгубиле би доста на квалитету кад би се сажимале. Не подржавам.

Pa te sjajne neka podele na vise defki. A sta sa oni defkama od 5 kila. Ponekad kada stignes do kraja neznas ni sta si poceo da cittas.

hmmm...jok, zaista ima dobrih, pusti ljude, potrudili se a i ovako im to retko ko cita

E pa Sos sve si rekao. Ionako retko ko ima toliko vremena da to cita. Ajde idemo dalje.

Protiv, protiv, protiv! Već je i predlagano, i tada sam bio protiv. Nije ti ovo Jutjub. Zbog retardiranih ne možeš da uskratiš dobre autore.

'Ajde, bre, ne sviraj. Sad će vrsni autori da broje i da se preračunavaju zato što se fejsbuk generaciji ne sviđaju "eseji".

To su bre mininovele a ne defke

Reče o defkama čovek koji je došao pre mesec dana. Zbog takvih i uvedoše interpretacije u škole, jer što bi čovek čitao lektiru kad može da mu se sažvaće.

Za one koji ne mogu da se izraze sazeto neka se otvori nova kategorija

Po istom principu, za one koji ne znaju da sastave 5-6 smislenih rečenica neka se otvori nova kategorija.
Na kraju krajeva, niko ovde nikog ne tera da čita bilo šta. Na, eno vam posteri, tu nema šta ni da se pročita kad vam to već teško pada.

'Ajde, bre, ne sviraj. Sad će vrsni autori da broje i da se preračunavaju zato što se fejsbuk generaciji ne sviđaju "eseji".

Word.

Meni ne smeta da čitam. Ima sjajnih dugih definicija.Tako da. protiv.

od kako su uveli bolonju sve otišlo dođavola....

ništa ne fali dugačkim definicijama, neka ih... mene kad mrzi da čitam samo preskočim. neka cveta stotinu cvetova...

Protiv.Ovo je jedan od banalnijih predloga.Mislim sta?Sustina je da se pise,evo moja sledeca definicija ima da ima 5 000 karaktera pa nista.....

Sad treba da oskrnavimo sajt zbog ljudi koje mrzi čak i da čitaju?

Glup predlog, ne znam da li bi skupio vise od petoro da te podrze u ovome. Ko nece da cita, ne mora.

Bitna je sustina, ne forma.

Ponekad kada stignes do kraja neznas ni sta si poceo da cittas.

Prvo: Ne znaš se piše odvojeno.
Drugo, to sto neko ima ograničenu memoriju, pa ne može da zapamti šta čita, to je njegov problem. Ako vidiš neku dugačku defku, slobodno je preskoči.
Pa tvoja prva defka ima 532 karaktera. Zašto je ne obrišeš?
Pogledaj molim te KOLIKA je ta tvoja defka! Ko ce da čita toliko!?

Ali ozbiljno, totalno protiv predloga...
Neka neki mod zakljuca temu...