Ко последњи победник 53

  1. To je vec stvar ukusa. :)

  2. Код нас није било јефтино :)

    Знаш ли ко долази?

    Ја сам требала на концерт Хладног Пива, ал ет.

  3. Пола ових је било и код нас на фестивалу :)

    Али Партибрејкерси само због њих бих дошла :)

  4. Ove pare sto su dali na Benija Benasija, mogli su mnogo pametnije da iskoriste, moje je skromno misljenje. :)

  5. Kod vas, gde? :)
    Kiril Dzajakovski,Del Arno Band, Van Gogh, S.A.R.S.... itd, to mora da se cuje i vidi! :)

  6. Бацање пара :)

  7. Bilo bi dobro kad bi neko doveo RATM kod nas.

  8. Били су у Бијељини :)
    Ове године био први пут одржан : S.A.R.S , Van Gogh, Nightshift, Рамбо Амадеус, Едо Мајка... су ове године наступали. :)
    Било је ок за почетак. :)

  9. Uuu, Nighshift, njih bih volela da cujem uzivo, ne bih se zalila ni na Eda... :)

  10. Je l' ja to lepo vidim... Rage Against The Machine bio u Bijeljini, il' je doslo do neke zabune?

  11. Ја смао упаднем овако у сред разговора :))))))
    Значи, обележила сам територију, немојте после да буде куку леле Мици нас утепала :)))))))))))))

  12. Ма дошло је до забуне, где они у БН. То сам наставила од Пуфне ово што је поменула САРС и Ван Гог. :)

    Још исто вече био Nighshift и Едо, значи најјаче вече феста. :)

  13. Kuku, pa sto ne zva, dosla bih, barem na dva minuta da ih cujem! :)
    Okej Mici, samo- kakvu teritoriju?

  14. Запикала ваљда ово момче младо у разговору :)

    Е моја ти нисам ни улазила на Вуку тих дана :)
    Одакле си ти?

  15. Нисам бре, него ми треба неко ко ме разуме по питању пива! :) А он ми је најближи тренутно. :))))))

  16. Разумемо се ми сви овде по питању пива :)

  17. Aaaa, to, okej, ne diram teritoriju... :)
    Odavno sam ja na Vuki, nego nisam pravila profil, mrzelo me. :)
    Iz Cacka sam.

  18. Па видиш да се Пуфница прави фина а ти трсиш текилу...морам бре да уграбим док још неко воли пиво! ;)

  19. Pufnica se samo pravi fina, a inace pivo voli vise od mame i tate! :D

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.