Prijava

Bravo Ripli , uspeo si svojom pricom sa pocetka da navedes sve ostale da se sloze sa tobom , jer jednostavno nije im bila fora da kazu Sloba posle tvoje prezentacije.
Kladim se da ga se niko ne bi ni setio da ga ti nisi pomenuo.

Jeбига Лаки, реклама је чудо :). Кад прелисташ чињенице, просто не може да не буде јасно ко нас је највише нагрдио.

Иначе, Слоба је бр.2, то јест вицешампион.

Ma, Sloba, bio bi Tito, ali on nije Srbin.
Kao sto rekoh, Aleksandar je bio veliki srpski kralj, to sto se desilo posle njegove smrti desilo se jer je ubijen previse rano, inace bi verovatno sredio neke stvari.

Lord Triša
Definitivno bismo imali mnogo,mnogo vece sanse da je on vodio drzavu nego sto smo imali, cak mislim da bismo uspeli da napravimo veliki i uspesni front.Ne zaboravi na Malu antantu i Balkanski pakt.Ali to je opet "Sta bi bilo kad bi bilo"

Pitanje je ko je sve bio pravi Srbin od tih likova. Ni sada ih nema u velikom broju.

Никс, нисам баш сигуран ал' ајде "шта би било кад би било"...

Zaboravljate jednu veliku stvar: da kralja Aleskandra nisu ubili, ne bi doslo ni do Tita, a kamoli do Slobe....

Kralj Aleksandar Drugi Karađorđević i Kralj Petar Drugi Karađorđević

Karađorđe... Koji mu je kurac trebalo da se buni protiv Turaka...
Ubeđen sam, da je znao da će njegovi ljudi, Srbi biti nebrojeno puta gori od najgoreg Turčina, povio bi štake, i vratio se svinjama!

Вук Караџић је најгоре зло икада. Већ објашњено на некој другој теми. Да му јебем мртву мајку крвавим курцем у лобању гњилу...

Slažem se, i Vuk nas je sve upropastio! Da nije bilo njega, sad bi mi glava bila mirnija, i ne bih mogao čitam ove gluposti!

Медикусе, изостави сарказам или реци нешто корисно, ако није проблем.

Daj mi molim te, link za tu temu o Karadžiću, ja sam već pisao na jednoj temi, ali možda je to neka nova, ili se došlo do nekih novih saznanja...

Ако се не варам, а сигуран сам да се не варам, то је у "Највећи Србин" теми на овом подфоруму.

Evo ti, otvorena tema o njemu, pa ne bilo ti zapoveđeno, iznesi svoje argumente, a ako imaš i volje, prelistaj moje odgovore, na neka slična razmišljanja, od ranije:
http://vukajlija.com/forum/teme/3329

@ En Dotter - ti si postao neka vrsta profi trola izgleda?

On je postao neka vrsta profiterola izgleda.
Reći nekome da je imbecil za ovu izjavu je kompliment.

Да му јебем мртву мајку крвавим курцем у лобању гњилу...

Ne postoji dovoljno ogavna & pogrdna reč kojom bih ga častio za ovo.

Да му јебем мртву мајку крвавим курцем у лобању гњилу...

U jeee ,za ovo treba da budes mozak pa da napises.Inace gde je i kome je ovo napisano?Znatizelja ....

EDIT: Sad sam video :D

Ne, dirajte Dottera, u pravu je čovek.

Uputio sam na temu o Karadžiću, pa slobodno iznesite svoje dokaze u prilog toj tvrdnji!
Ovako se zaista može shvatiti trolovanjem!

Е, да ја сам ту тему реко модовима да пребаце на овај подфорум, а нису ме озбиљно схватили...слободно ко хоће нек пише, ја немам шта да додам.