Prijava

Da dodam na spisak Canka, Arkana, Jova Kapicica i kralja Aleksandra Karadjordjevica.

Ma man'te te mrtve "Srbe" iz vremena kad Srbija predstavljala nesto skroz drugo u odnosu na danas :)

Ja sam misljenja da je najopasniji Srbin danas (po uticajnosti) ovaj Ceda i drustvo iz LDP-a. Jedina gora opcija od radikala na vlasti. Ne toliko sto je sam nesto opasan nego zato sto je tupav ko cuskija, sa necistom prosloscu i moze covek manipulisati njime i ucenjivati ga kako mu volja.

Iskreno se nadam da nikada nece postati neki faktor.

Mislim na to da je sada on kao zvanično, u istoriji Srba sasvim kul ličnost iako je upravo upravljao onima koji su nas držali porobljene, zašta i dan-danas kukamo?

Ако твојим непријатељима управља твој пријатељ, хоће ли теби бити лоше?

I Miroslav Miskovic. Ceda takodje.

Care, zar ne vidis da troluje?

Mislim na to da je sada on kao zvanično, u istoriji Srba sasvim kul ličnost iako je upravo upravljao onima koji su nas držali porobljene, zašta i dan-danas kukamo?

Превише упрошћаваш ствари.
Ако ћеш тако, и књаз Милош је званично био турски поданик.

Ja kad gledam sve te likove nikako ne mogu da shvatim da smo mi toliko lud narod da smo takvim slepcima dozvolili da nam kroje kapu.
Realno, ti svi likovi zajedno bi trebali da budu u nekakvoj izolaciji...

Ja sam misljenja da je najopasniji Srbin danas (po uticajnosti) ovaj Ceda i drustvo iz LDP-a.

On se može svrstati možda u najgore, u top 5, ali reći za njega da je opasan je isto kao da si rekao za tek okoćeno tele da će te proburaziti rogovima. Više uticaja na mene ima moja baba koja me tera da se obučem, nego taj prdež od "političara" i njegova liberalna politika.

Чеда је само фронтмен много комплексније дружине.

А Јово Капичић и не сматра да је Србин.

On se može svrstati možda u najgore, u top 5, ali reći za njega da je opasan je isto kao da si rekao za tek okoćeno tele.

samo srpljivo. trenutno je takva situacija da ce da se rotira vlast i ljudi na svake 4 god, a sa njima i sudstvo i privreda i sve ispocetka, cela rodbinska garnitura bude zamenjena drugom.

ovakvim tempom doci ce i njegovo vreme nekada. mada nadam se da nece.

EDIT:

Чеда је само фронтмен много комплексније дружине.

Ne trolujem nikoga, samo kažem da nam je iz nekog razloga uvek razlog za nacionalno kurčenje kada je neko naš uspeo u nečemu(kao jebeni Đoković), pa makar to nemalo nikakve veze sa nama kao narodom i nama kao pojedincima.
Umemo da kukamo na Turke, a radujemo se što je jedan naš bio Veliki vezir njima.
Jbg, nigde logike.

А Јово Капичић и не сматра да је Србин.

Zato i moze da se nadje na listi.

Mrzi me sad da listam...Da li se na ovoj temi oglasila ijedna žena? :)

trenutno je takva situacija da ce da se rotira vlast i ljudi na svake 4 god

Si lud? Overdose pada u roku od najmanje 2 godine :)

Kurde, da je ubijao srbe pa da kažeš da je najgori ikada, ali on je koliko-toliko pomogao svoj narod, iako je realno mogao da ga boli kurac. Mogao je da ukine patrijaršiju i još svašta nešto, ali nije.

Onda se nameće zaključak da mi ustvari samo preterano kenjamo kako su nas Turci tlačili 500 godina i da nije bilo baš sve tako kockasto? :-)

Edit:
Mislim, nije bilo BAŠ TOLIKO frka koliko veliki Srbi pričaju da jeste.

Bez sumnje jedan od najgorih, Pavle Karađorđević. U vreme kada je trebalo da deportujemo jedno 200.000 Šiptara, koliko ih je tada bilo na KiM-u, a što je još gore, oni su pristali da se vrate u Tursku, on je rekao da su Albanci naši prijatelji. I taaako... Takođe može da se spomene Aleksandar Karađorđević, ali i Nikola Pašić, koji je bio jedan od najodgovornijih za onu golgotu prelaska preko Albanije. Nije da smo baš imali izbora, ali takvo samoubistvo nam baš nije trebalo.

Mislim, nije bilo BAŠ TOLIKO frka koliko veliki Srbi pričaju da jeste.

Da je bilo toliko loše, ne bi čekali 400+ godina da se pobunimo.

Onda se nameće zaključak da mi ustvari samo preterano kenjamo kako su nas Turci tlačili 500 godina i da nije bilo baš sve tako kockasto? :-)

Претпостављам да знаш да се Османли девлети распадао од смрти Сулејмана и Соколу Мехмет-паше?