Prijava

Dimitrije Ljotic, vodja SNP Zbor-a, za vreme Drugog Svetskog rata.

Пошто сам превише субјективан кад су Карађорђевићи у питању, краља Александра морам да одбраним јер кад је видео да се та заједничка држава отима контроли је лепо увео диктатуру, владао без пресеравања политичара, али је то после платио главом....
Елем, на листи су ми две наше најомраженије личности у историји - краљ Милан и краљ Александар Обреновић.... Први јер је продао државу Аустрији, напао Бугаре без разлога и чудо нас је тада спасло (ови прошли увелико Ниш и могли су да задрже комотно ту територију да су хтели), а овај други јер није ничим, али апсолутно ничим допринео развоју државе, чак је нанео и штете....
Комуњаре нећу да помињем јер су халапљива багра, поготово моји Личани, а и нема лепих речи којима бих их описао, а нећу да будем бенован....

Елем, на листи су ми две наше најомраженије личности у историји - краљ Милан и краљ Александар Обреновић

Иначе омиљени ликови Чединих гуруа...
Чини ми се да су им и разлози исти.

E, da, znate po kojem Aleksandru nosi naziv Bulevar kralja Aleksandra?

Обреновићу, колико ја знадем?

Јесте, по Обреновићу.

Da! Kakva propast jebote...

Пропаст је што један од наших градова има осам улица које се зову Моше Пијаде.

АЈ ПОВУЦИ ПОСТ!

А мукицаааа! х))

uh zajebah se htjedoh da postujem na onoj temi najveci srbin, evo brisem

ПАЗИ ШТА ПИШЕШ ДЕЦХКО

Sad kad ugledah da je Car zadnji postovao, pobojah se da je još aktuelan Sokolović od danas.

Чекам Курда да ми одговори лоло

Најгори Срби су Слоба , Шешељ , Аркан , Чеда...Чанак има неке добре изјаве поготово оне против клерофашизма али и он је говнар.Углавном сви на садашњој власти су мање више говна .Не знам чему оволико пљување Александра...није толико лош био.

ахахаха да знам овај је добар

http://www.frizura.rs/wp-content/uploads/2010/01/Stefan-Kapicic-frizura.jpg
Stefan Kapičić - Skapiča

Ovaj govnar nam nanosi mnogo više štete nego bilo ko od ovih navedenih.

Ratko Mladić.
Inače, pita profesor pre neki dan: "Ko je najveći zločinac vaše generacije?" Svi ćute. "Hajde, dajte nekog. S nama je bilo lako – Sloba, bez pogovora." I dalje muk. Ja hteo da kažem Ratko Mladić, ali onda je neko dobacio "politički korektan" odgovor: Darth Vader. I svi su se nasmejali. Awww, kako simpatično. NOT.