Prijava

Ovo je sa drugog foruma, pa sam im ukrao ideju :)

Samo želim da čujem vaša mišljenja :D

Ја сам. И то дубоко и широко. :)

kako bludne misli, sram te bilo :D

Njena keva. Htela da je se reši. xD

Па пазите ја имам теорију. То је био ловац. То је калсичан пример несигурног мушкарца који је заљубљен у старију госпођу. Пошто је ловац био заљубљен у бакицу контао је да ће да ње најбоље да стигне
а) преку унуке
б)ако је задиви неким херојским делом
па је одлучио да споји та два и тако је унајмио вука.
Наравно прво је морао да смести јадној малој Црвенкапици, да би могао да га смести секси бакици!

Ето, ја рекох! :)

Peki, nije to, nije, vidis kako je mici to objasnila fino, cak bih se mozda slozio sa ovim bludnim mislima :D

СМарко, блудне мисли?! :) Али, али, ја сам само изнела теорију ово је све сува наука! Нема овде никаквих перверзија! :Р

Pa da, nego onako suptilna neka nauka :D
svidja mi se teorija uglavnom :)

Ох, хвала, нисам хтела да залазим у детаље, ипак је то смао за очи сурових професионалаца. :Р

Кажем вам опет да сам то био ја.

Ma Vatikan. Pitajte Šešelja da vam potvrdi.

Ма сместио јој је неки Радован. Питајте Јована Деретића.

Smestio joj je Čiča! :D

Ne realno, Extra Nena.

Ja ne vidim povod za dalju raspravu

Ja ipak mislim da je to bio Tito... Tito je kriv!

Чекајте бре, ово је сад за Поароа брате...имамо једног константног лика а то је ловац, дакле кандидати су Доца, кева, Шешељ, неки Радован, Јован Деретић, Чича, Казанова, Екстра Нена, Тито. Дакле сви они су могли да буду ЛОВАЦ, морамо извршити детаљно испитивање дотичних да би се све утврдило. Молим дотичне да не напуштају нашу земљу! За ове који су мртви прави се посебан програм испитивања пред Светим Петром. Толико.

Kriv je sobar, naravno.

Вампи, аман! Уносиш нам пометњу, који је то нови лик, собар? Да то није био Тито прерушен у собара док је покушавао да упадне у собу Екстра Нене да је види голу? Стварно ме збуњујеш. :)