Prijava

ГМ, да можеш, у случају да желиш да ме убијеш. :Р

http://serbiancafe.com/kuvar/img/2594_pihtije.jpg
pihtija groznaaa !!
sastojci:
1-1,5 kg svinjskih nogu i ušiju (rep izbegavati jer je suviše mastan): bitno je da je meso sa kostima jer one želiraju čorbu
list lovora
zrna belog bibera
koren peršuna
paškanat
2-3 šargarepe
koren peršuna
1-2 koturica limuna
1 glavica crnog luka
2 češnja belog luka
-------------------------
babin gusti pasulj zacinjen jabukom (govna radije jeo)
gulas od dzigerice
pizza sa kajsijom i visnjom (tu vec povracam)

Slatkiš od korena gospinog bilja (popularni Liquorice). Isto kao da žvaćeš rastvorljivu gumu.

maslinovo ulje
peršun
ananas
luk (sve sorte)
forneti - višnja
bundeva
dinja

Без конкуренције најодвратније нешто што сам принела устима је нека пилетина са ананасом и каријем. Прво осетиш неки сир који смрди на узвижделе ноге, па те онда нападне киселина од ананаса, загребе те грло од карија, да би након тога осетио чисти Мер за судове егзотик и ту креће да ти се диже дијафрагма. А онда се сви ти укуси и мириси сједине и не знаш шта те снашло. У суштини, као да једеш нечије никад опране ноге тек умочене у лавор са хемикалијама. То сам јела на некој екскурзији и само то је било на менију, нас 50 је плакало и јело та говна. Мислим да нико није појео ни пола. И да, коштало је једно 20 евра. Пихтија је из раја изашла за ово.

Najnajnajodvratnija stvar koju sam probao je bila slatka kafa sa margarinom. Zapravo, pila mi se bela kafa ali posto nisam imao mleka u kuci isao sam logikom "Od mleka se pravi maslac > nemam ni maslac > margarin je zamena za maslac".

Probao sam samo malecki gutljaj ali ukus je bio toliko grozan da se nisam uspeo cak ni nasmesiti nekoliko dana posle toga.

:)))
слана кафа је такође одвратна ствар.

Не знам што сви трипују пихтије, ваљда зато што су млади :)
Пихтије, слично као и џез, може волети само одрастао човек.

А, знам то за слану кафу. Сама сам себи, болид, спремила, а сасвим случајно сам то урадила, мислим ставила пуну кашичицу соли у кафу. (А и зашто бих намерно то урадила, нисам мазохиста јбт.)
Углавном, само што нисам повратила, тиха језа благи ужас, кратко речено.

Ја иначе пијем кафу без шећера и уопште ми није јасно како сам доспела више пута у ситуацију да попијем слану кафу. И од слатке ми се повраћа.

Пре неки дан сам појела мусли у млеку са бибером уместо цимета и могу вам рећи, уопште није лоше

Змио, свака част, ја целу незаслађену шољу кафе могу да попијем једино са 100 грама чоколаде уз то. :))

Ја сам једном само случајно ставилу у салату од парадајза и краставца бибер и нисам могла да једем. Бибер једем само у супи.

:))))

Da, ponekad (zapravo prilicno cesto) takva greska dovede do epohalnog otkrica. Na primer sendvic feta sirom (koji se lazno predstavio kao maslac) i domacim dzemom od sljiva. mmmmmmmm

У војводини постоји обичај да се за божић чешњеви белог лука умачу у мед и конзумирају, е то је баш одвратно

прсте, мука ми је :)

Pozajmicu ti moja dva prsta ako mi obecas da ces mi ih vratiti kada zavrsis sa njima i da ih neces pojesti :)

:) Hvala najlepše na ukazanoj ljubaznosti, baš mi je to trebalo. Prste ne smem da jedem, na dijeti sam, nemaš brige.

Nego, da li je neko omiriso rogač? Ja kupila da zamesim kao neke kolače i umalo nisam pala mrtva kad sam otvorila kesicu. Nadrealan smrad.

Znam kako miriše rogač,od njega se i štrudla pravi.Ali se stavlja malo,jer je stvarno jakog mirisa.
Najgrđa stvar za koju sam čula(ne jela) je ajmokac od pileće krvi!!!
Sačuvaj Bože i sakloni,a i ime mu je da povraćaš!

Takođe,kavurma i pihtije,švargle etc,bljak!

Pileća čorba, svinjski mozak, muda od labuda.

АРО виршле су сачувај боже. Кељ је исто жешће срање.

Najgore što sam probao je kuvani brokoli. Bez konkurencije. Uopšte mi nije jasno kako to neko može smatrati jelom.
Nisam probao ali mi zvuči mnogo gadno - krvavice.
Najgora kombinacija koju sam probao je definitivno pire i senf. Ne znam zašto, ali je mnoooogo gadno. I danas mi se povraća kad se setim.

A inače kad sam bio mali, voleo sam da eksperimentišem u sistemu ,,aj da vidim šta će da mi se desi'', pa sam radio razne gluposti i jednom sam napravio sendvič sa svim mogućim što sam našao u špajzu: salama, med, džem, ajvar, kečap, majonez, sir, krem. Za divno čudo, uopšte nije bilo loše. Hteo sam još jedan da napravim, ali su mi roditelji zapretili da će me olešiti od batina.