Prijava

И који то имају у Босни? Билино поље, Грбавица, Кошево... то је то. Ни они нису ништа посебно.

Нису битни стадиони. Него, зар не би било боље за Звезду, Партизан, Војводину и можда ОФК Београд да уместо са Јавором играју са Динамом? Јагодина или Хајдук Сплит? Првак Словеније или Хајдук из Куле? Првак Босне или Спартак? Будућност или БСК из Борче? Не можеш да кажеш да нам не би одговарала оваква лига, због јачих утакмица.

Гледао сам ја Копер ове године уживо, то је распад система. Јебем ти таквог првака државе. Не кажем, кад се сви скупе, може нешто да се направи али ми би требали да гледамо да скрпимо нешто код нас, а не одма' да се окрећемо регионалној лиги и маштамо о томе, кад има милион препрека да се дође до формирања исте. Али не одлучујемо ми тако да је свеједно.

Имаш у Широком Бријегу, Мостару и Бањалуци добре стадионе, осим та три што си набројо. Хрватски стадиони, имаш (осим ових) Запрешић, Вараждин, Осијек, Винковце...

Грбавица је никаква

Те стадиони што си набројао можеш да упоредиш са Омладинским у БГ-у или са оним у Нишу, Суботици... значи - никакви. Добро, не баш никакви али ПРОСЕК.

Брате, ова четири из Хрватске што сам их набројао су много бољи него Омладински стадион