
Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!
Biznisblog · 26. Decembar 2007.
na Bojanboja :)
Na Dankana. Nego, jel on živ?
На Допију наравно
http://vukajlija.com/forum/teme/23402-fotografije-vukajlijasa?strana=26#post_2133202
http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/304375_424793177582319_1995625500_n.jpg
На Допиу. Жив.
na Bojanboja :)
Udaj se za mene!
Viš' zbuni me, zaboravi
da turim :)
http://vukajlija.com/recnik/autori/4245/definicije?order=time
дефинитивно хахааххахахахаха
одаберите јој нешто, цркох од смехахахахахахахахахах
на ликит! три до четири пута дневно. лаганим покретима горе доле. свих 8,5 цм-а!
na vesnum, zna se. čak sam je i u opis naloga metijo ♥
Zamalo, pa romantičan. :) Kalu ♥
Na sve živo i mrtvo sa sajta!
http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/304375_424793177582319_1995625500_n.jpg
Не знам које су ово чланице, али су обе лепушкасте.Једино ако ниси узео нечију слику са Фејса па нас тролујеш.
Та лијево ти је Црна бо, а десно јој је сестра Комерцијални предах
Као интернет личност ми је најзанимљивија Хипнос. Верујем да се то како се овде представља не разликује много од онога каква је у стварности.
Физички, има доста лепих девојака, ниједну не бих посебно издвајао.
Комад1974
Lomim ga na Smarka, on je ultimativna ljepota koju moje oko još viđelo nije. Na ove žemske i ne lomim pretjerano, jebavo sam i gore, gledao sam i bolje, tako da su mi mnjah.
+1
Смаре, каће опет да те избаце у Лазаревцу?
Знао сам да си природни господин.