Prijava

Hengover 1 je jebeni vrh!
Neprejebivo! Obožavam taj film.

Hengover 1 je jebeni vrh

Понекад имам утисак да само пар нас на овом свету, не подноси тај филм, јер је, као што рекох, тотални промашај... Свега има у филму, само хумора нема, а јебено је окарактерисан као комедија?!
И волео би да нађем режисера, да ми врати сат и по живота, може и новчана накнада, нећу да се буним...

Pretjera ga ti, ono pošteno, momački...

Već je pomenut (dakle ipak nisam usamljen), ali "Gladiator" je bez premca. Jedan od retkih filmova gde sam se borio da ne zaspim, a većina ga obožava.

I ovo čudo, "Drvo života". Kao da je Valbrisljav90 režirao film. Tu se već nisam izborio, zaspao sam, pa sam nekako pogledao iz delova.

e,mnoge od ovih kultnih ili komercijalnih filmova prezirem. Mislim, volim ja dobar i preskup blokbaster,al većina je šitara realno. mrzi me da nabrajam, ima ih bogaoca.

Star Wars. Kome god kažem da mi se ne dopada, gleda me k'o da sam s marsa pao. I što reče Agilni - Gladijator, takođe sam se borio da ne zaspim i to u sred bela dana. Da, da dodam i Hari Potera. Razumem decu koja ga obožavaju, ali nikako ne mogu da razumem odrasle u čemu je fora.

Inception. Kolko precenjen film jebote. Mene je smorio za medalju.
Ovaj takođe http://www.imdb.com/title/tt0338013/

ae, ću nabrojim ove koje mi prvo padnu na pamet ipak:
- Pirati s Kariba. Previše, prreviše...pa jebeno nezanimljiv film. Bolji od njega 300x je onaj Ostrvo koljača sa Đinom Dejvis, bar je pravi avanturistički sa takvom tematikom.
- Hari Poter. gledo samo prva 3 dela, i opako se smorio. Nisam fan,jednostavno.
- Troja. Nemam apsolutno nikakvo mišljenje o tom filmu,ama baš. Ništa naročito. Btw, nikad nisam uspeo da odgeldam ceo film, od početka do kraja, nego sve nešto kad ga puste na tv-u, pa ni tad. Kontam da je dobar za nesanicu.
- Ajron Men. Uključujući i ostale sa super herojima. Uključujući novije Betmene.
- Insepšn. Nije mi jasno što se svi sečete na taj film. Kao film je oke, al ništa spektakulare.
- Matriks. il jednostavno nisam fan SF.
EDIT: i sijaset domaćih filmova.
uključujući Radovana III, tj predstavu.

Isijavanje. Smorilo me to bola.

Bolji od njega 300x je onaj Ostrvo koljača sa Đinom Dejvis, bar je pravi avanturistički sa takvom tematikom.

Slažem se. Doduše meni Pirati nisu baš toliko nezanimljivi, ali Ostrvo koljača je definitivno zanimljiviji film.

Хм, наaa пример: Бекство из Шошенка, Антихрист, LOTR, The hurt locker, The shining, Dr Strangelove иии рецимо No country for old men.
Маратонце и Ко то тамо пева никад нисам целе одгледала, тако да остајем без мишљења.

Da dodam Radovana III.

Hari Poter serijal i sve što je Barton režirao posle Sleepy Hollow-a.

Gladijator jebe keve!
Kakve li vi volite "filmove" kad vam je Gladijator smor?

Dr Strangelove

Апсолутно се не слажем. Др Стрејнџлав је брилијантан.

Сада сам се сјетио који ми се филм пење по гениталијама а већина га воли. Транспортер јебени.

Тренутно само Фајт Клаба могу да се сетим. Мислим, није да га не готивим, али не свршавам на њега као већина људи...капирам да могу минимум 50 боља филма да наведем.

А, да...како сам могао да заборавим: Д Дарк Најт.
Мислим да никао не заслужује 8.9 колико су му дали на ИМДБ.
Највише од свега ми иде на пенис кад неко свршава на лик Џокера, а таквих људи има на све стране.

- Ajron Men. Uključujući i ostale sa super herojima. Uključujući novije Betmene.

- Matriks. il jednostavno nisam fan SF.

Jednostavno nisi fan SF-a, definitivno :P

А, да...како сам могао да заборавим: Д Дарк Најт.
Мислим да никао не заслужује 8.9 колико су му дали на ИМДБ.
Највише од свега ми иде на пенис кад неко свршава на лик Џокера, а таквих људи има на све стране.

Zaslužuje 9.9
I ne mlati za Jokera!