Prijava

Kum, inception, goodfelas, city of god, in diana jones (namerno), se7en, memento (bas mrzim), back to the futute, once upon a time in america, monthy python i jos pun kurac, ne mogu da se setim svih ali ovi su precenjeni.

Koji je onda tebi dobar film, leba ti?

Koji onda tebi dobar film, leba ti?

+1

Meni je npr. Se7ev odličan film.

Sta ga ja znam prestiz, recimo, se7en je go kurac zato sto zaseru kraj, kad je nesto do jaja i kad me reziser popisa i pljune u zadnjih 10 minuta onda mu sve dzabe, zasrao je sa glavudzom na kraju. Obozavam leslia nielsena iako ga mnogi pljuju iako je monty python isti kurac humor leslie mi je bolji. Memento ima najsugaviji kraj smorise sa forom na kraju filma idemo opet iz pocetka. U svakom filmu se pojavljuje, istrosena je fora (inception itd ne mogu da se setim ne trudim se ali se pojavljuje u dosta filmova).

Pa to ubistvo je izazvalo ona dva poslednja grijeha koji čine poentu filma.
Zbog toga je baš i dobar fazon. :)

Ceo serijal Americke pite

Sta ga ja znam prestiz, recimo, se7en je go kurac zato sto zaseru kraj, kad je nesto do jaja i kad me reziser popisa i pljune u zadnjih 10 minuta onda mu sve dzabe, zasrao je sa glavudzom na kraju

Nadam se da se zajebavaš, ili jednostavno voliš da u 15-om minutu filma pogodiš kako će da se završi. Još mi samo reci i da su Dežurni krivci precenjen film sa glupim krajem...

Ma moz ti to meni da pricas do sutra i kontam al bas... Ono nije da je bio ubica i pre. Tipa reakcija je normalna. Taman se ponadas u do jaja sta ce sad da bude i onda popizdis. Tipa ako si gledao Dark Shadows (johhny deep novi jebiga covek svasta radi zbog zena) i odgledas zadnjih 5 minuta. Ili memento. Ono jes neocekivano al moglo je to mnogo bolje.

Nisam gledao to sa Džonijem Dubokim, a memento mi je vrh, kao i inception, ali, ja volim da se iznenadim na kraju i zato najviše volim filmove, ma ne samo filmove, i serije, i igrice sa WTF krajevima...

Odgledaj prestiz, iluzionistu i veciti sjaj blistavog uma ako oces dobar kraj (mada mesam prestiz i iluzionistu znam da prestiz razbija ali mi se cini da je i iluzionista takav mada nemam objektivan osecaj za filmove edvarda nortona vlazim na coveka a na veciti sjaj se prze i devojcice a film te jebe u mozak i posle filma meni je trebalo dobrih pola sata posle filma da ga skontam mada sam ga davno gledao). To je kraj a jok da ga zasere, dezurne krivce nisam gledao mrzi me. Volim kad ima krvi do kolena i kad film izgleda kao parodija. Ti kako oces al memento i inception imaju isti kraj. Preslikano. Podseti me igre sa dobrim krajem?

Ovo što kaže Džoni, jbš film tipa Zona Zamfirova u kom znaš kraj pre nego što je počeo. Da, zaboravih da nabrojim Harija Potera, pročitah knjige, ali su filmovi gola govna.

The mask je carski. Sto se tice novog nidzovog filma ja sam se nadao nece valjda i dzoni da upotrebi tu tres foru za privlacenje klinki, mislio sam da je covek kad ono.... Verovatno sam ceo film gledao iscekujuci drugi kraj. Kad razmislis u pravu si al da se drugacije zavrsio... A ovaj je cisto trolovanje ljudi s mozgom http://www.imdb.com/title/tt1588173/ .

Taj cu film sa uzivanjem da gledam izvalirte u opisu.
P.S. Ne volim filmove gde znam kraj ne znam kako dodjoste do toga....

Za večiti sjaj se slažem, ja inače Džim Kerija gotivim, a u tom filmu je pokazao da nije samo klovn kako ga mnogi smatraju, prestiž sam skoro skinuo i nikako da ga odgledam, verujem da je dobar. Što se igara tiče, moj omiljen serijal je Assassins creed, upravo zbog tih ludih krajeva. Razumem da se nekom ne svide inception ili memento, mada i takvih ljudi je malo, ali se7en ima savršen kraj...

E, da i ja navedem neke filmove koje ne gotivim, kao prvo Hangover, mnogo mi ide na kurac, a inače volim komedije a drugi je Avijatičar sa Di Kapriom, kolko je mene taj film smorio... Twilight sam ugasio posle 15 minuta jer je plitko tinejdž govno, ali vidim da mnogi dele moje mišljenje tako da se tu ne smatram crnom ovcom.

Assassins creed je pokusaj princa (prva 3 dela) linearan je mnogo. Princ ebe kevu sa krajevima. Necemo off topic (al da ide ubijes lika pa se smaras 3 sata do drugog) imao sam stomaka samo do pola drugog (prvi zavrsio).
P.S. Znas da je sledeci deo u americi gradjanski rat?

Rambo je ceo jedno gomno ali je prvi deo precenjeno gomno.
Nači kao napravili taj film da bude neka drama a ustvari je glup i dosadan.
A onda došo onaj Kamerun i hteo da napravi nastavak koji bi u stvari bio dobar, ali je onaj lik što je finansirao svaki akcioni film osamdesetiha, a da, zove se Mario Kasar rekao ne ne, ti nemaš pojma sa životom napravićemo ga ovako, i dao pedeset miliona nekom liku da snima neke eksplozije i ta govna.
Kada je drugi deo izašao svi su pisali da je golo govno ali su se klinci naložili da je ekstra.

filmovi sa sigalom. moj buraz ih obožava. dobro, možda ima jedan ili dva da valjaju, ali uglavnom može da se predvidi sve. provaljeno totalno. slični herojski filnovi takođe. realni kao super špijunke