Prijava

kao sto i naslov kaze ovde pisite koji mob.imate,a ovo ce ujedno biti i tema za sve vezano za mobilne

Vule, kako da turim neku dobru sljiku na displjej? Jedan malji komšija, Hafizov, on je na njegov tutnuo sljiku jednoga paščeta. Alj' ja 'oću da mene bidne neka druga životinja, divlja. Naprimer, mamut. Može lj' to?

pa ko imas mamutovu sliku u telefonu moze...

umalo da zaboravim ja imam sony ericsson k55oi...i dobar je

I ja imam taj neki k nešto Soni erikson. Bio da se kupi u Maksiju u kraju a ja za Novu godinu pijan izgubio telefon pa eto taman.Ne žalim se,do jaja služi.

ma eriksoni K serije su uglavnom odllicni

iii neobavesten kako te sluzi

Sve su to igračkice :P

N81

RUP 12

Super me služi,ne treba da plaćaš račune ili da kupuješ kredit,doduše malo je glomazan i teži za rukovanje...ali sve ima svoju cenu! :-)

Ti uvek moraš sve da mi pokvariš :P

Pa šta mu fali??? Nema igrice i blutut, a proizvodi se samo u jednoj boji...to jeste, ali zato ne mora da se plaća kredit!

N73. Dobro je sluzio dok je mogao da otvara pivo, sad se izgulio skroz nesrecnik.

Samsung L700. Jedina mana mu je što moram da ga punim kad je jeftina struja...

N73 JE MASINA zajebalo vek

Ja sam ga kupio pre godinu i po dana :) Tad je bio zver :)

no, nokia 6300 (ferguson baterija)

@vule95 - odlicno sluzi. ispao je zilion puta, i na beton, i na parket, i na travu... Vise puta je bleknuo o zid (slucajno, zaista). Pao je niz 17 stepenica u zgradi kod drugara. Nista ne lazem, sve je istina! :-) Samo ga jos nisam 'okupao' posteno. :-) Inace, sve radi na telefonu jos uvek. Zadovoljan sam, ali trebalo mi menjati. Ne lici vise na klasican 6234. :-)

Nokia 6300 ,prživeo mnogo toga za 4 godine i radi...Samo maska malo okrznuta!!!