Ko poslednji pobednik 56

  1. Ma nema veze, sa pravom ekipom je uvijek super, pa makar svirali i 'Osvajači' :D

  2. auuu prozivanje osvajaca...nije da im znam ijednu pjesmu al znam neke zaludjene njima :)

  3. K'o i večeras sa vama,al' ja moram da vas pozravim :)
    Laku noć svima! :)

  4. Екипа се разбежала, да су бар Освајачи :)
    Него довели Кербер :Ѕ
    Њих баш не волим, у месец дана они два пута наступају код мене у граду :/

  5. Laku noc Gogi i fino nam sanjaj :D

  6. laka noc....Kerber na plejbek mozda ne bi bio toliko los :)

  7. Лаку ноћ Гого :)
    Лепо спавај :)

    Можда, ал' на жалост не певају на плејбек :)

  8. mislim da su im 2 clana umrla od prevelike doze, onaj pjevac bolje da je otis`o s njima nego sto je u onakvom stanju sad :)

  9. hmmm... onda ti ne preostaje nista drugo nego: gajba piva na gajbi, pa onda kerber :D
    ili eventualno da se odselis dok se ne zavrsi motorijada :D

  10. Мислим да је задње вече :)

  11. jea motoristi voljni da budu iskoristeni :P

  12. Haahahahahahaha... Ej Ledeni, iznenadjuje me tok tvojih misli... :)))

  13. zasto?:)...ja se pitam ima li ijedna zenska tamo :)....

  14. Јој Ледени има их више него моториста :))
    Што је веома тужно :)

  15. bilo skorije u Ulcinju, nisam bio ni blizu al po snimcima ne vidjeh nijednu..

  16. Aham... ja sam nekako pomislila da zamisljas motoriste voljne da budu iskoristeni paaaa... :D

  17. Ет код нас дођи некад па ћеш видети колико их се у шорцевима шета :)

  18. samo sam primjetio da su vjerovatno voljni ali da ih nema ko iskoristiti :)...mada to ne moraju biti samo motoristi :)

    starlight moracu :))

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.