Ko poslednji pobednik 56

  1. a goblini ce uskoro u Banjaluku-tako da -bijeljino ne ocajavaj-mozda se vidimo svi tamo

  2. Koji festival, dawnangel? :)

    Vuče, verujem, i ja sam ćaleta navukla za kratko vreme. Sad ima odigranih partija 5-6 puta više nego ja..ali opet gubi kad se suočimo. :)

  3. A taj..nemoj da zavidiš, nego se pakuj i dolazi, pravimo žurku vukajlijaša u Šapcu. :D

  4. Svaka čast, ona i ja igramo sa istog naloga, pa se takmičimo ko će bolju partiju da odigra i pobedi. Sad mi duguje dva eurobloka i sok a ja njoj 1000 dinara. :)

  5. Hahahahaha sjajni ste! :D
    Imate li omiljene protivnike? Igrate sa nekim iz Srbije ili Bosne možda?

  6. Imamo. Ona bsladjana nam je omiljeni protivnik. A često navatamo koga stignemo. Turke, nemce, amerikance i td. Sad moram da se skidam sa kompa, najavila se keva da hoće da igra jedno pola sata one njene mahjong igre. Ajd pa se postujemo sutra.

  7. Slađana je ona Novosađanka? Mislim da sam i nju pobeđivala redovno. :)
    Kuckamo se, pozdrav!

  8. Oho, drustvo, ima li koga?

  9. Oho mici, ima ima! :) Šta se radi?

  10. Nista, nije me bilo par dana pa sad gledam sta ima novo na sajtu :D
    Kod tebe?

  11. Isto, došla s mora pa se sastavljam iz komada. :) Gde si bila, ako nije tajna?

  12. Opalaa...jedva i ja cekam moree...:)))
    Ja u Becu...
    Ti?

  13. Da nisi bila na pustom ostrvu sa plisanim medom , teglom meda ,dve cackalice i patkom dacom?

  14. Hahhahah svakako, bas tu sam bila...

  15. Ohoho, kojim dobrom? :)
    Ja u Kušadasiju.

  16. Ojsa Staklena...bole te brige :)
    Ma malo da mi dupe vidi put ;)

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.