Prijava

Naslov teme govori dovoljno. Samo ako mogu da zamolim da ovde ne pišete priče tipa prodala me Nica za tri soma evra već da ova tema služi za konstruktivnu diskusiju kladioničara sa predlozima,savetima...

Ko kljuca na sitno, najbolje prolazi na kraju. Alavi bankrotiraju.

Ваистину за горњи пост.

Ко данас НИЈЕ игро икс на Лион-Бајерн?

Ja nisam igrao ništa jer navijam za Lion. (zato što su sedam puta šampioni FRA a imaju maksimum tri crnca) Nikad ne igrati na tim za koji navijate.

Nikada ne igrajte domacu i francusku ligu.
Englezi i Nemci su dobri i obicno sigurni. Talijani umeju da jedu govana ako se ne varam, a u kladionice se ne razumem niti pratim fudbal.
Ovo sam pokupio slusajuci druge "iskusne" kladionicare pa nek me ispravi ko smatra da je ovo netacno i bilo bi lepo da objasni drugima :D

Uticaj globalnog zagrevanja na francusku reprezentaciju....

Celtic - Hearts ... X (4,2)
Barcelona - Real ... 2 (5,0)
Bologna - Torino ... 1 (2,2)
Man. City - Everton ... 2-1 (29,00)

60 x 1339,80 = 80388,00 din

probajte ovako :)
sutra cu ga uplatiti jos 200 din na isti tiket

SRECNO!!!

Ja sam prestao aktivno da igram jos 21 aprila prosle godine :)
Sad samo ponekad (1 u 3 meseca) opalim neki tiketic :)

Razmisljam da l' da krenem onu progresivnu al' treba zato kesha...

Tulum, to je skupa zajebancija ... ali ako ces da juris nesto, juri seltik X kod kuce ... tu ce ti uvek biti jaka kvota, a jos uvek nemaju ni jedan! iz tog razloga sam ja igrao, pa sta bude ... aj jos malo da vas ohrabrim :)
na real sam igrao zato sto su oni mnogo jaka ekipa i nece biti jos mnogo puta kvota na real 5 ... ocekuje se da bolonja pobedi torino (konsultacija na cetu sa Gvozdenovicem), posle nekoliko jedva izvucenih neresenih rezultata od kad je Sinisa preuzeo
a man city je nekako po mojoj proceni ekipa koja moze da odigra ovo kolo 2-1 sa evertonom :) za to morati da mi verujete :)))

Nikad i nisam igrao jeftine :) Pre kad sam igrao jako nisam imao strpljenja da cekam jedan tim svako kolo, a imao sam pare da pratim :) Sad kad nisam igrao dugo, cini mi se da bih mogao da kuliram... jedan singl sedmicno... :)

"nije majka klela sina sto se kockao, vec sto se vadio" ...
imas priliku da kuliras seltik svako drugo kolo :) ja sam se ozbiljno bacio u razmisljanje da ne izadjem veceras i da odigram sutra singl :)

Ja igram dok se ne izvadim :) Zato sam i prestao da igram :)
20 aprila prosle godine uplatim 400e i omasim Cork City za 92000. Klasika, 0:1 i u stotom minutu ga prime. Onda sutradan roknem jos 400 i izvucem 120 soma :)) Posle mi odjednom sve to dosadilo i sad igram 5 tiketa godisnje :) A bas sam se uziveo tad. Rulet, kladza, sve zivo :)

Kola,pičke,koks iz kutlače. :))

Stvarno sam slepac sto sam prestao, a bas me je islo. One radnice prepisivale tikete od mene :) A kad nema nista da se igra ja odem pikam rulet i nikad mi nije dosadno. A svi mi pricali "Propasces, navuk'o si se..." A kad castim onda im lepo :) Najjace kad izadjemo u grad i ja na zurci samo kazem:"E meni dosadno ovde, dolazim za 20 minuta". Uzmem 10 000 i posle sve skrcam u kafani :) Sad ne'm leba da jedem :)

slepac si ako mi kazes da nisi poceo da juris seltik!!!
ako nisi pratio, bilo je 1:1 ... 100e x 4,2 = faca u kladionici :)))

Ma jok, kasno mi sad :) Mozda pocnem sad u januaru ili cak pocetkom sledece sezone! I Murinjo je tako pauzir'o, pa vidi ga sad, mlati pare u Interu. Jes' da ne mogu vola da ubodu :)

Kladionica,prva stepenoca ka novopecenom k o c k a r u .
Sve u cemu smo umjereni stoji,sve u cemu pretjeramo obije nam se o glavu kad tad.

Juventus-Katanija 1
Bordo-Šateru 1
Valensija-Santander 1
Za sredu uveče.

Valensija dobila,al' u produžetku. -500 kinti.

Real Madrid - Liverpool 2:1
Inter - Man United 1:0
................................
Gadjajte tacne rezultate, na jednom tiketu mogu doneti dobru zaradu :)