Кладионица

  1. Nzm za Dalas Denver...Lawson i Gallinari su out.
    Toronto i Cikago moze 2....

  2. Pa bas zato sam i mislio Dalas minus :D

  3. Pa probaj usli su u minus sa San Antoniom al Dalas ima jednu od najgorih odbrana ove sezone tako da nzm...

  4. Ali Cikago bi trebao lagano 2 i plus, tamo sam napisao 2&-, hteo sam da napisem 2&+, pogresih. Sad cu da editujem, Cikago nek uvalja stotku i prolazi ovo.

  5. DRUGI DAN ZAREDOM PADAM NA JEDNU TEKMU ŠUKURAC! Juče Lazio, danas braća Rusi. :/

  6. ajde dajte najsigurnije veeras, ne trebaju mi ove sa velikim kvotama...

  7. Od kako sam dobio bananu, i nisam mogao da vam pisem, pogodio sam 7 od 10 parova.

    Sutra trpajte na Hajduk protiv Smedereva. Ja cu igram dvojku sigurno, kvota oko 2, a gadjacu i prelaz 1u2..

  8. Хендикеп кец на звезду, двојка на партизан, хајдук двојка фалабогу, раднички крагујевац кец, нови пазар кец углаву.
    а ја, кретен, данас на 500 гађао розенбург кеца 1.3 (пао), мвв кеца 1.7 (пао, 2:5!), лестер кеца 1.65 (пао), реал у баскету убо и убо иксдва на сент етјен. укупна квота 5.8. пропаст!

  9. dvojka na anbuuasjdladoppoapoartu

  10. Nakon 4 uzastopna poraza, Lids bi trebalo da napokon pobedi, a koga će ako ne Šefild Sredu, jer ako ovako nastavi ode on u kurac. Ionako je u blizini zone ispadanja, mada ima još da se igra.
    Deluje mi da je to kec.
    U poslednja dva međusobna duela sa Sredom, Lids je bio gost i nije izgubio.
    Obe utakmice je igrao nerešeno 1:1.
    Kvota na keca u Mocartu je 2.40.

  11. Ljakse, Lids je dobar kec.

  12. Ово одиграх за данас, пробао сам нека изненађења.
    http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1093-1023419-1074

  13. E ljudovi, ja sam u medjuvremenu pokrenuo SMS servis gde ce za 60 kinti (0.5e) biti nekoliko predloga za taj dan. Konkretno danas je je 3 singla na SMSu.
    Juce i prekljuce sam imao skor od 5/6 :)

    A posto za danas ima dosta predloga, mrzi me da vam ih prekucavam, skoknite na

    http://www.facebook.com/manemojtipovi

    Nadam se da se ne ljutite na reklamici :)

  14. Za ovaj vikend:

    Reading - Liverpool (2)
    Newcastle - Sunderland (2-3)
    PSV - Ajax (GG & 3+)
    Greuther Furth - Dortmund (2)
    Karabukspor - Galatasaray (2)
    Radnicki Nis - Donji Srem (1)

    Ovo poslednje navijački, lolo. U principu, ceo tiket zajebancija. Će vidimo.

  15. Lids je, izgleda, načisto puko.

  16. Ал Банди

    Ja odustajem neko vreme od EL poena. Jebeš im mater nikad ne znaš šta da očekuješ.
    Miami- Boston 1 i više od 190.5
    Nju Orleans- Klipersi 2 i više od 191.5
    Portland- Oklahoma 2 i više od 202.5

    Ispratio sam te Majami više i Oklahomu 2 :), a

    Dzankee

    Pa bas zato sam i mislio Dalas minus :D

    i ovo sam takođe ispratio :)

  17. na bwinu pala kvota sa Finiksa sa 5.00 na 2,50 u Whillu sa 3 na 2,8....i mozzartu 3,15
    na bobse pala sa 3,50 na 3...

  18. Šta znam, to sa padovima kvota dosta često radi se i namerno. Kako? Pa u trenutku kada se kvota prvi put izbaci, namerno se izbaci veća (jer su šanse velike da kladionica ima informacije o potencijalnim sastavima i slično), a onda se tokom dana obara na realnu vrednost. Isto važi i za rast. Znaju oni da dosta ljudi prati padove i rast kvota, a ovo je jedan od mehanizama da se igrači zbune. Naravno Deranje, nisam ovo napisao da bih osporio tvoj post već uopšte.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.