Кладионица

  1. To bre!!!!!
    Radi mi prijateljica u kladži , kaže da ova u gradu radi do 11 pa sam jee nazvao i ubacio 5 evra na ovo gore.

  2. Dajte neke predole za nedjelju sta ima normalno da se igra da stavim soma dinara to mi je poslednje sto imadem ako ne prodje cu se besim....

  3. joj Klipersi 2 i manje 4.40, koji poklon.... al' omašim neki hokej jeb'o me konj kad se sprdam.

  4. au, coa, moje saucesce brate. A ovi likovi kojima treba tudja stranica da bi igrali kladionu, i treba da placaju. Bee-eee. Ja pogodio Smederevo, Zlezdu i Glodare za 'iljadu i po.

  5. Da se ja pitam ja bih ovaj Njukasl u treću ligu otjerao.

  6. Igram GG na Njukasl - Sanderlend, gledam tekmu i plačem u neverici.

  7. Играо си сингл Чавез?
    Ја одиграо овај лудачки за 50 дин
    http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1093-5215590-1074
    И овај као мало сигурнији за 150дин
    http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1093-7931473-1074

    Али реално, пашћу као и олвејз.

  8. Nisam singl, vezao sam ovako:

    Njukasl - Sanderlend GG
    Stouk - Junajted X-2
    Saragosa - Barca 2-2
    Milan - Napoli GG3+

    Tako da, ako sam već pao, bar je fer što sma pao na prvom. Bolje n'o na poslednjem, to boli najviše.

  9. Pickici koja se na fejsu krije iza laznih profila zelim da porucim da mi se napase kurca.
    I da, moze da povede i svog omiljenog drugara sa Vuke.

  10. Gazimudo jel ima sta od ovog juro basketa danas? Unicaja-Saragosa itd?

  11. Gazi, postujem to sto radis, boli me kurac iskreno, ali prijatelju, preterujes.

  12. PSV - Ajax 1 2.35
    Lyon - Tuluse 1 1.8
    Augsburg - Eintraht F X2 1.55
    Milan - Napoli X2 1.7
    Ath. Bilbao - Real Madrid tim2 3+ 2.45
    Zaragoza - Barcelona 2/2 2.15

    Deranje, evo mog predloga za basket.

    Partizan - Metalac 154,5 MANJE 1.85
    Mega Vizura - Crvena Zvezda 166,5 MANJE 1.85

    Maloletnice, u cemu tacno preterujem?

  13. Mnogo me se sviđa ovaj tiket što sam odigr'o:

    Milan - Napoli x
    At. Madrid - Granada 1&2-3
    Lil - Marsej GG
    PSV - Ajaks GG3+
    Anderleht - Briž GG3+
    Rubin - Rostov 1&2-3

  14. Od 640 din na Avansu, imao sam šansu da uplatim jednim prokletim klikom da ,pri rezultatetu 2:2 Ajax dadne još jedan udarac, međutim racku.
    Ne baguje mi ništa Nego Mocart večito jede govna.
    Jednostavno mi ne da da uplatim kad želim.

  15. ja pros'o danas meheheh

  16. Ako stavim pet utakmica iz keca u dvojku i odigram sistem 1/5, za 100 kinti, koliko je dobitak najmanji?

  17. Која квота била Љаксе?

  18. Maloletnice, oko 500 kinti.

  19. Deranje, evo mog predloga za basket.

    Partizan - Metalac 154,5 MANJE 1.85
    Mega Vizura - Crvena Zvezda 166,5 MANJE 1.85

    Obe WIN ;)

  20. Zaragoza - Barcelona 2/2 2.15

    Koja поклончина, не верујем...

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.