Кладионица

  1. Али си зато од 4 одигране утакмице две промашио у фудбалу Газимудо :)

  2. milan 4+,bilbao4+,lil 3+,mladi brazilci 4+,hueska 1.

  3. Pa dobro Thilmo, imaju jos 2 da se igraju. A i da ne dodju obe, jebiga, nisam nostradamus.

  4. Kurac će ovi Majami i Čikago da daju više od 112. Tu sam se izgleda zajebao.
    Pardon, više od 212.

  5. Одиграо сам на неком тикету за 50 кинти Манчестер двојку, Атлетико М. кеца, Штутгарт кеца, ПСВ геге три плус, Челзи геге три плус и чекам још Реал геге три плус за 1900. Увек, а милион пута се десило, да ми је последња утакмица на тикету јебени Реал и увек сам испушио курчину. Ако сад не дође има да зајебем кладионицу да играм неко време.

  6. Gazi, ne bi ovi presli ni 140 da nisu Zvezdu pocele da kenjaju trojke u zadnjem minutu, 5 trojka uboli. Inace su obruci u Hali Sportova u Krusevcu prelosi, jedan info hehe.

  7. Ljakse, i dalje se kladis na lajv? :)

    SUTRA NIEMINEN - TROICKI 1 1.60 2:0 2.60

  8. Thilmo
    Али си зато од 4 одигране утакмице две промашио у фудбалу Газимудо :)

    PSV - Ajax 1 2.35 LOSE
    Lyon - Tuluse 1 1.8 WIN
    Augsburg - Eintraht F X2 1.55 LOSE
    Milan - Napoli X2 1.7 WIN
    Ath. Bilbao - Real Madrid tim2 3+ 2.45 WIN
    Zaragoza - Barcelona 2/2 2.15 WIN

    Deranje, evo mog predloga za basket.

    Partizan - Metalac 154,5 MANJE 1.85 WIN
    Mega Vizura - Crvena Zvezda 166,5 MANJE 1.85 WIN

    Na kraju dana 6/8 i to na sasvim fine kvote.
    Ja sam iskombinovao ova dva basketa i real i barsu u fiksu. Kvota malo manje od 7. Na 200 kinti uzeo 1300

  9. Свака част.

  10. Opasno se razmišljam da zajebem kladžu na neko vreme jer VOLA ne mogu da ubodem, iako igram na sitno. To mi je i najveći problem, to šibicarenje tj. štekanje po 20-30 kinti jer ti danas sve da imaš i 10 soma, potrošićeš ih za sekund a ne tu siću jebenu koja ti se nakupi. Ali jebežga, stvarno mi nema druge.

  11. Ljakse, i dalje se kladis na lajv?

    Zauvek. Drugačije i ne umem da zaradim pare.
    Evo, dođe i Real 3+, Bravo za Šomija23!

  12. Шоми чека геге и 3+, не стај му на муку :)

  13. Набијем их на курац, овако неспособну екипу одавно нисам видео. Јбт Галата може да им ували 3 комада ови пајсери не могу један. Ма не могу ни да се нервирам више.

  14. Nego, kako na Majami stavljaju poklon granice u poslednje vreme. Evo i večeras 1 i više mekano...

  15. Cemu ovolka kvota na Sparse?

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.