Кладионица

  1. највећи баксуз на свету, други дан:
    аз алкмар 1
    базел 1
    лион 1
    малме 1
    ђенова 1х
    рома х2
    реал 2
    стеауа мртва мајке јој га стерам пх.
    додуше, бранио сам стеауу. ставио 170 динара на п1 и 330 динара на п2. био добар триста двајес динара. дакле пакла цигара и следећи тикет.
    а следећи тикет:
    реал дупла победа 2
    лил пх
    хуеска 1
    и мртви милан јебем га у уста смрдљива 1-1.
    овде добитак 7800, на претходном 5100. много ме бре неће.

    е овако, за сутра сам писао:
    јувентус х
    нант 2
    аланија 1
    кајзерслаутерн 2
    хелсинки 1
    мајорка 1.
    или ћу све да измашим, или ћу да испогађам опет као сад за викенд. дакле ставите 5/6 и узмите паре :)

  2. SUTRA NIEMINEN - TROICKI 1 1.60 2:0 2.60

    Hehe, prodje ko iz picke 6:1 6:2
    Isplati se igrati protiv glupog Viktora.

    Da probam sa jos jednim parom...

    Haase - Roger-Vasselin 2 1.90

  3. Šarlot- Njujork 2
    Klivlend- Majami 2
    Finiks- Hjuston 2
    Oklahoma- Sakramento H2 (+16.5) ili je i bolje Sakramento <98.5

  4. Kakav vikend sve ti jebem! Drug dobije u noci Cetvrtak - Petak 52 000 na NBA i jos neke gluposti(vec sam pisao o njemu, gadja kao lud) i pokaze nam tiket, casti sve po JUS-u. Ja u Nedelju odlucim da odem u grad i dignem pare od fibonacija. Doslo lepo vreme, pa necu vise da se bakcem oko statistike i sranja, nemam vremena. Odemo drug i ja (drugi drug) i ja podignem 5000 (uplata je bila 2000).

    I pod utiskom onog dobitka odigramo jedan NBA tiket pola-pola. Evo kako se to zavrsilo na uplatu od 200 dinara:

    Kad smo se vracali u selo pricali smo kako od toga nema nista jer nismo neki poznavaoci NBA i odlucimo da odigramo jos jedan fudbal. On utakmicu, ja utakmicu. Ubodemo 120 000!
    Nemam sad link da vam okacim, jer je kladionica ista kao ova sto je AL BANDI kacio, nema onlajn.
    Ali evo kako je tiket izgledao:
    Herenven GG3+
    Basel 1 i 3+
    Junajted H2
    Andrleht X
    Real DUPLA POBEDA 2
    Milan GG
    Lion H1
    Barsa 2 i 3+
    Odem jutros na engleski drugi put od pocetka semestra i kaze profesorica da ce da pita tekstove za nekih 20 BONUS bodova. To radi samo jednom u semestru. I kad je dosla do mene, pita me jedan od 9 tekstova koje smo radili i to bas onaj koji smo radili kada sam ja bio. Upisuje mi bodove, a u dzepu tiket od 120 000 lolo
    Kakav osecaj!
    Kladionicu bataljujem do daljnjeg, jer sam svestan da mi se ovako nesto nece ponoviti u narednih 10 godina :)
    Morao sam ovo sa vama da podelim, iako je najduzi post koji sam ikada napisao, jer ste mi kao rod :*

  5. jebem ti sunce tvoje iskenjaj nesto sad mozda te prosere!

  6. Maybe there is more power and magic left!

  7. Браво Папетињо :) а замисли да си погодио и овај тикет што си поставио линк :) тако се игра јеби га ако те усере усрало те, а не ко ја пичкица играм тикет за 50 кинти где ми излаз 2000 у вр' глеве.

  8. I posle se nerviras sto si pao neku 'siguricu' :)
    Isto bre, isto :)

  9. Ево још једног мог бедног покушаја за 100 динара:
    Лацио гг, Мајорка 1, Ауе x2, Алмере гг3+, Бешикташ 1. квота 16

  10. Jebiga, davao sam i ja ovde predloge 100 puta i videli ste da i ja uvek idem da kao uplatim 200 vadim 1000 ili tako nesto. I sad samo zato sto je ovaj drug dobio takav tiket, resio sam i ja da pokusam :)

  11. Свака част Папет, то је кад су ти све звезде наклоњене, само треба бити на правом месту у право време. :)

  12. Mallorca 1, Lazio ppx ili x-x ili 2-4, Nantes x-2, Almere 1 ili ggdp, Benfica D2+, Kobenhavn gg, Besiktas gg, Vaslui 2-3, CSMS Iasi 1. Nabacati ovo na jedno 2 tiketa pa sta bude. Vidim ima i NBA veceras, tu mozda Miami, Oklahoma iz hendikepa i NewYork al' ne znam bas za njih, neko vece me srusise osecam da ce i veceras kiksnuti.

  13. Bravo Papete :)

    Inace, ja ubo i ovo...valjda ispratio neko

    Da probam sa jos jednim parom...

    Haase - Roger-Vasselin 2 1.90

  14. jebotekonj svaka čas' Papete! A Džanki ja kontao ovaj tenis nešto u kasne sate, pa mislio da probam, al' jbg :D

  15. Hvala :)
    Kako se zove ta kladionica iz koje si ti okacio tiket? Ova gde sam ja dobio na tiketu nema ime, a na listama pise SPORTSKA KLADIONICA lolo

  16. lolo onda to nije to.
    I da... Preporucujem svima koji su spremni da izdvoje neku malo "vecu" kintu da probaju fibonacija. Ja da sam nastavio ovim tempom, imao bi oko 100e za prvi mesec. I da ne vadis novce iz kase, podizes pocetni ulog, svaki mesec bi plus bio sve veci. Ja sam prilicno zadovoljan, verovatno cu od jeseni igrati ponovo tako.

  17. Kako ide taj fibenaci?

  18. Papete svaka cast! Sa kolko si usao da igras fibonaci i za kolko si napravio 5 soma?

  19. Kad igram sigurice, padnu besni rezultati, kad igram ludilo, dešava se ono što bi trebalo da prođe. Ja više ne znam kom bogu da se okrenem.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.