Prijava

Ja mećah 2-X, valjda si to rekao, ša sad 1:1?

Tačan rezultat. Ako si ispratila nemaš frke :) platit ćeš pivo. Ako ne prođe, kapiram da moš izdejstovatii ban lolo

Bacio to sa 5 evra da me jebeš. Tiket mi oduzela keva zbog prevelikog kladjenja,rekla da će mi da pola dobitka ako prodje. A ja sad našo da igram kladionicu u bollnici,dje može svako da me manipuliše...

Riho ispratio sam te, nadam se da dolazi,2 tiketa mi zavise od te tekme
http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/11496_510027929062884_646572881_n.jpg

EDIT: Sreca pa mi mnogo dobra kamera

Tačan rezultat. Ako si ispratila nemaš frke :) platit ćeš pivo. Ako ne prođe, kapiram da moš izdejstovatii ban lolo

Može, al ispred prodavnice, jer mećah samo 10 centi jer neeeemadoooh niiištaaa višeeeeeeeeeeee na wwin-u :)

A ja sad našo da igram kladionicu u bollnici,dje može svako da me manipuliše...

A štaš u bolnici?

Prokletinjo banjalučka. Ako prođe oću i odabranu da mi središ jer znam da moš.

Riho,znas mozda u kom minutu dolazi gol?
Šalim se naravno,bitno da dođe :D

Ako omašim očistit ću vam Kosovo od šipaca gratis.

Риха Дисидент
Ako omašim očistit ću vam Kosovo od šipaca gratis.

Ne rastu dole šipci, samo gloginje...
Sasrećom vam svima.

mito brate imas kod da ukucas pa link od tiketa prebaciš 'vamo a ne tako da slikaš haha :)

Bujaju kriminalci.
Fulham-Arsenal zicer da pada crveni. Sudija Mariner 5. utakmica 4. crveni. Haos kako gađam.
EDIT: ĆAZENA IZJEDNAČILA.

Znam makarone, nije radio sajt malopre :D

Nisam ovo ispratio, nek' vam je srećno, da bude 1:1 :)

Evo gaaaaaaaaaaaaaa
1:1
Još samo pola sata do kraja

Ovo ovako ostaje. Odoh na pivo i buks, čestitam vam.
p.s Džanki kada dođeš i vidiš, mogu ti sredim neke prognozice za 100 jevreja lolo

Nisam ovo ispratio, nek' vam je srećno, da bude 1:1 :)

+1 kasno vido, mada posle Dzankee - ja verujem svakome na Vuki, jer ko ima muda opet da zajebe, kad je džanki ostao upamćet za vjek i vjekova...

RIha, koliko si metnuo na tiket? Možda si i napisao ali nisam rovio.

Dovoljno da mjesec dana ladim muda. Tako sam napisao. Neka ostane ta informacija za mene. Dao sam poklon Vukajlijašima, ko je ispratio srećno mu bilo.