Prijava

OK.
Nego, ajde ako ga pratis vec duze, o kakvom on sistemu prica? Vidim da spominje da gadja 2.2-2.3 kvote.

Mega je isto bila dvojketina. Bila mi je na SMS servisu. Hendikep 5,5. Ne samo sto nisu pukli, nego su dobili. A kvota 1.9 :)

Nije ni meni bas najbolje jasno kako je sve poceo, ja sam krenuo da ga pratim kad sam se uverio da zaista covek uzima pare, posto je puno njih koji se hvale time a dokaza nigde. Ovoliko znam, covek je krenuo sa 100 dinara i gadjao sitne kvote dok nije napravio neki malo jaci dobitak. Na pocetku je igrao na bas malu ukupnu kvotu, pa nije ni masio uopste i brzo je formirao banku od par hiljada dinara...sad sta bi bilo da je omasio neki od tih tiketa nemam pojma. Trenutno, koliko mi se cini, ulaze od 5 do 10% svoje banke tj od oko 1000-3000 dinara ( banka mu je za dva meseca postala 30000 dinara ) i igra kvote od 2, nesto-do 3, nesto, bas retko neku jacu. Procenat pogodjenih tiketa mu je malo jači od 50%, a banka neprestalno raste. Sad, da li sam ti nesto pojasnio nemam pojma, najbolje ga prati neko vreme, bez da ulazes novac, pa ako zakljucis da je u dobitku ti pocni da igras to sto on igra, a mozda u medjuvremenu ukapiras i sistem.

Pa vazda bilo. Pravis tikete kvote 2-3, pogodjas 50% i u plusu si. A ako je krenuo sa sto dinara,onda je sigurno na pocetku furao fazon da ulaze dobitak tiketa na sledeci tiket.

fazon da ulaze dobitak tiketa na sledeci tiket.

Tzv. duplanje :) Do prije 5-6 dana sam stigao do 400km sa duplanjem i nisam imao hrabrosti za više. Fino se namirio, milina.
EDIT: Počeo sa 3km

Za ovo samo treba pocetan kapital, da odredis koliko hoces da zaradis i to je to, ne moras fakticki ni da biras tekme...

Одиграо сам за сутра КПР-Стоук Х2, и ГГ на Свонси-Неко и ВБА-Неко. Нако интуитивно.

Evo sad sam uradio presek. U plusu sam 1780 dinara. :)

У, па одличан си ти.

jebote danas sednem po prvi put za aparat...i puknem 1000 dinara...koje je ono sranje :D

I DA, SUTRA TRPAJTE BARTHEL - IVANOVIC 1!!!!

3 švedska ..
New Shorl - Curl x-1 (iz x u 1) kvota 12, 100% dolazi

Od mene nesto za danas...

Peristeri - Aris 2 2.00 Aris daje vise od 69.5 1.85
Bamberg - Alba ispod 155.5 poena 1.85
Tofas - Aliaga Bld. 1 1.60
Barthel - Ivanovic 1 1.85
Svitolina - Bouchard 2 1.85

i jedan tiket tenis, po meni dosta sigurni parovi, al pitanje dal ce ga staviti u ponudu.

Molinero - Robson 2 1.40
Honcova - Gavrilova 2 1.30
Domachowska - Cabeza-Candela 2 1.60
Muguruza - Lottner 1 1.20

Kvota oko 3,5

Zna li neko sta se desava sa ovim Moldeom? Prosle godine prvaci Norveske ( http://www.ballhelper.com/sezona-2011-2012/norveska-prva-liga.php ) a sad na poslednjem mestu bez bodova. ( http://www.ballhelper.com/fudbal/norveska1/norveska-prva-liga.php ) . Danas igraju protiv Grenlanda treci od pozadi, na Molde kvota 2.7.

http://www.dodaj.rs/f/2F/jN/4AkCRZoH/photo00003.jpg
Dojava od 3. golmana Ćazene, koji je nekada branio boje Grenobla.
Moj poklon vama.

Koliko si uplatio tebra? Da znam koliko da stavim, lepa je ovo kvota, jos lepse ako prodje :)

Šta mislite, oće li KPR da dobije Stouk?

Itja
Koliko si uplatio tebra? Da znam koliko da stavim, lepa je ovo kvota, jos lepse ako prodje :)

Zanimljivo kako se na rec DOJAVA uvek pojave neki novi nickovi koji nikad pre nisu postovali na temi. :)

Mito, ja mislim da nece. Igrao sam masu puta na njih, i gde je trebalo i gde nije, svaki put su prodali. Tako da tu dolazi X2, i nek ispadnu iz lige mamu im jebem.

Postovao sam tebra na temi ranije... Samo ne toliko cesto :D

E i treba Gazimudo
Jepte se šeikovi, itte u Čempionšip

Elem, toliko da mogu mjesec dana laditi muda.
40' minut 0:1, tačan rezult je 1:1
Ko me je ispratio srećno, jer je ovo moj prvi i zadnji post na ovoj temi sa ovom tematikom.