Prijava

Сад погледах Х2 је 2.55 а Х 4.30 Да уплатим 500 дин на Х, јебем га ако наполи изгуби кући а треба им за ЛШ место.

Ajdee lacio ili udinee, metnite jedann barem

Bravo, ceo dan ne palim komp, Riha postavi dojavu...to je ta sreca.

Ma metni 500 na X.

Thilmo, poenta branjenja tiketa je da imas siguran dobitak.
Ako ces da rizikujes, i ako ti je bas zbog 1000 kinti bitno,onda nemoj ni da branis, nego cekaj keca.

http://imageshack.us/a/img23/9815/prvz.jpg

Ovo mi je novi hobi. Po 10 djengi na ovaj tip igre, X na polu vremenu ili na kraju, posebno važi baš za Čempionšip.

Sve sam stavio ovako bez gledanja, da sam razmišljao malo, prilično sam siguran da bih na te 3 metnuo da će biti 1/2, na favorita, jer ih nisam gledao.

Tako moćna kvota, a može da prodje k'o iz pičke.

Getafe : Espanyol 0-2
VVV Venlo : Twente 2&3+
Tottenham : Man.City GG
Fiorentina : Torino 1-1
Roma : Pescara 1-1&3+
Stuttgart : Freiburg 2-3
Aalesund : Tromso 1
BSK : Crvena Zvezda D1+
Spartak : Smederevo 1&2-3
Metalist : Chernomorets 1
Setubal : Estoril 2
Nancy : Evian TG x2
Nurnberg : Gt.Furth 1-1
Genk : Club Brugge GG
Concordia : Vaslui 2
Dnepr : Shaktar 2&g2+
Senica : Trnava 1
Osasuna : R. Sociedad 2
Gencelerbirgle : Fenerbahce 1x
Zulte Waregem : Anderlexht gg
Benfica : Sporting G1+
Deportivo : Bilbao 1
Siena : Chievo 0-2
Minyor : Ludogorets 2&3+
Liverpool : Chelsea gg

Eo sta sam izanalizirao za nedelju, valjda ce da uleti neki tiket bem ga. Slaze li se ko sa ovim predlozima?

Kvota na Djovaka 3? Kaki retardi.. jes nadal dobar,al zenta se i on djoavaka s obzirom na to da ga je ovaj pamprcio u sve telesne supljine pre nego sto se ovaj "povredio"

Gazimudo
Kvota na Djovaka 3? Kaki retardi.. jes nadal dobar,al zenta se i on djoavaka s obzirom na to da ga je ovaj pamprcio u sve telesne supljine pre nego sto se ovaj "povredio"

Nikad laksi prolaz vako lepe kvote.

nabo sam tetenhem i albinolefe.3 i 2,7 kvote.jos sam ja daleko dobitka,al ziv sam.cekam celsi izmedju ostalog.kontam da ce dobiti leverpul.treba im ako oce da se odvoje od totenhema.

Rafa Benitez da sa Celzijem dobije Luzerpul? Nemoguce.

kolac u tiganju?nemoguce

Bravo Novače majstore! Obradovao si 95% ljudi u kladionicama. Nikad lakša lova.

liverpul da gol u 96om minutu.cekao bih samo da grojtergirt ostane ovako za 18 hiljada.
jebe mu lebac razeni,pa sto je toliko produzio utakmicu smrad sudijski.