Кладионица

  1. Одлучио да браним тикет, тј Наполи Каљари, дошао до кладионице и окренуо ауто у задњем тренутку, мислећи у себи.."ма добија ово Наполи" полувреме 0:1, пиздим, али сам у кафани и не могу ни лајвбет да играм..погледам пред крај..2:1 испих чашу на екс..кад је заврших погледам, оно 2:2..јебему матер. Вратим тикет у џеп и нисам хтео да гледам док нисам кренуо из кафане, не иде да се бедарим на таквом месту. Сад кад проверих, ови индијанци из Наполија дали гол у 90-ом минуту. Добих 5 хиљадарки маму им јебем неизвесну.

    http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1093-1284387-1076

  2. Ja padoh na oba
    Al dobro, s obzirom na ovo juče, nije problem nikakav

  3. Pa kaci opleo po fiksevima, teško je to duđe sve.

  4. Za danas igram samo ovo. Pogled na medjusobne ce vam sve reci. A i slavija je dobar domacin, dok ovi igraju lose u gostima.

    Slavia Prag - Slovacko 1 1.75 ; tim1 2+ 1.95 ; HPB 1 3.0

  5. Steaua - Petrolul 1-X @ 20.0, X @ 3.70

  6. E kaki ste igrači samo lupate po favoritima...

    EDIT: TO Marvelj legendo igraš ko ja. Zato nikad ni ne dobijamo na kladži dok ovi što šibaju na favorite ne znaju šta će s pare.

  7. Mrzim favorite, takvima jebem mater ja.

  8. Na Stosur protiv Jankoviceve 2.20, KAKAV LOL! Cepam to u singlu sutra, ako ne nadjem nesto da spojim.

  9. Po Džankijevim postovima izgleda kao da mrzi naše teniserke lololo :D

  10. dzanki uvek igra protiv nasih, sta te to cudi :)

  11. Ja da igram tenis na kladži na svakom tiketu bih igrao protiv Ane i Jelene. A i ne pratim ga više, gotivo sam mnogo Tipsarevića a sad ni njegove mečeve ne gledam.

  12. Priznaj Džanki da si igrao na Nadala protiv Đokovića!

  13. Ко се коцка уживо, нека проба следеће:
    Асколи даје гол.
    0-2 гола на утакмици.
    тачан резултат 1:1
    и остале комбинације.
    Имају сарадњу са падовом, ја не стигох да уплатим, врло могуће да ће доћи тачан резултат 1:1, а можда чак и асколи добије, више им треба.
    сад је 51. минут.

    едит: 77.-и минут, тек су сад квоте одличне:
    х на крају - 4.2
    победник остатка меча - 3.95 на кеца
    следећи гол 1 - 3.75
    више од 1.5 голова - 2.15

    едит2: е до курца. сва срећа те ме нико није пратио, претпостављам.

  14. Komsija dobio 152 070..
    Usralo ga opasno.

  15. Klipersi 1 i više od 181.5

  16. Šta ćeš onda ovde? Idi na bajdu :)

  17. Mito, svako normalan ne moze da gotivi Jelenu i Troickog. Stosur muskaraca ima da opere ovu sa konjskom facom. Izgleda da nema sa cime da se spoji, tako da sutra guram to 2000 u singlu. Ovamo pise da pocinje u 10:00 ujutru, nadam se da nije tacno lol, nema sanse da ustanem tad.

  18. Klipersi 1 i više od 181.5

    Misliš da će da ode preko? Kapiram da Memfis neće dozvoliti situaciju iz prve utakmice sa kraja poslednje četvrtine. Po meni i Klipersi i Bruklin idu u minus, šta znam :)

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.