Кладионица

  1. Kod mene +30.5 na Geisen ponuda. Da pucam na njih keca, nema šanse toliko da izgube, a?

  2. Ipak sam se preodmislio igram ovo:

    Giesen(+16.5) - Oldenburg ppH2 , kvota 1.8
    Bremerhaven(+3.5) - Brose ppH2 , kvota 1.8
    Al Hilal - Al Ain GG kvota 1.7 (kad pogledam ove teroriste oni igraju neke tekme gg4+)
    Ivanovic(-1.5) - Petkovic H2 kvota 1.75 (petkoraci moj ima da penetrira u vaginu njanjavoj, dok ja budem bacao majmuna u nesvest na dve teniserke sa kojima bih najvise voleo da seksualno opstim istovremeno)

    Ukupna kvota 9.6. To djuskam za 200 kinti.

  3. Za 200 igram:
    Giesen ( ubedio me Gazimudo)
    Golden Stejt (igrao sam i prosli put, doslo je. Sad im jos Lee ne igra kako kaze Deranje)
    Bajern (navijacki)

    1500 i neki dinar izlaz. Taman.

  4. Žajče šta je pv?Poluvreme?

  5. pv2 - pada vise drugo.

  6. E, jebiga, Gazimudo! Čovek reče da ne postoji ponuda za Geisen u Mocartu, što sam upravo i proverio. Pošto na avansu imam ravno 500 din, i to upravo na Mocart nalogu, moraću da nađem nešto drugo.
    Šteta.
    Kakvu lepu kvotu moram da odbacim, a ta tekma sa hendikepom mi deluje 100% sigurna. No, nema veze, iskrsnuće već nešto.

  7. Ja odigrah da pratim nesto danas, a i valjao bi neki plusic sutra za Stosur..

    Babos - Bertens 2
    Herbert - Clezar 2
    Pfizenmaier - Petrova 2

    Ulog 900
    Dobitak 2000

  8. Тијанић говнар не пушта пренос вечерас ? Набијем га на курац, нек баци неко стрим неки квалитетан овде кад почне.

  9. Mozda se desi da NY razjebe Bostona i to dvocifrenom razlikom...

  10. Jel pv isto što i vg?

  11. Kru gg, Bajern gg, Brešin 1, Altrinham gg3+...kvota 8.23

    Deranje, šta misliš za Majami, više, manje, hendikep 1 ?

  12. Šomi imaš na Utakmica.rs uvek link, ja gledam tamo.

  13. Altrinham - Halifax 7+, kvota 18. Ja ću da probam sa 200 din, čisto da mi ne bude krivo ako dodje a ja ne odigram. Pogledajte njihove medjusobne duele i sve će vam biti jasno. Pljušte golovi kao na traci, a i ove sezone obe ekipe su dosta efikasne.

  14. E da, mrzi me da vam prepisujem sve predloge,pa koga zanima nek skokne na stranicu..

  15. Shomy23
    Kru gg, Bajern gg, Brešin 1, Altrinham gg3+...kvota 8.23

    Bresin ti je bez 5 igraca standardnih, ukljucujuci i prvog golmana.

  16. Rešio sam:
    Odigraću Miami Heat - Milwaukee Bucks - ki 1 (-14.5)
    i New York Knicks - Boston Celtics - up> 185.5

  17. Gazi daj link te stranice.
    Šomi koja to liga?

  18. Klikni na moj profil, pa imas tamo.

  19. http://oi36.tinypic.com/2im6m4j.jpg
    Kapfenberg jer su mi nešto moćni, lol
    Bajern navijački
    Millwall uzeo od Zhajka
    i ove dve ubacio jer mi Kapfenberg traži minimalno 5 tekmi na tiketu(mamu im kladioničarsku).
    Kvota:
    13.61

  20. @Somi Mozda bi najbolje za Majami trebalo igrati dodatni hendikep 11p....PP mi je nesigurno posto oni obicno podivljaju u 3. cetvrtini....

    Denver-GS ili kec, ili gdup manje, doh 1

    NY-Boston iako svi favorizuju Boston da pokrije hendikep, mislim da ce ih veceras NY razvaliti...

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.