Кладионица

  1. Ima u Meridijanu. 2.10 na Bajern, 1.65 na Midžete.
    EDIT: da ide u finale

  2. Bajern osvaja ove godine verujte.

  3. Sutra ko ima 1000e nek stavi na bajern da će dati jedan gol na tekmi

  4. Jeste, staviš 1000e i imaš čistih 115e. Ne bih smeo da gledam tekmu. :D

  5. Dzankee
    Na Stosur protiv Jankoviceve 2.20, KAKAV LOL! Cepam to u singlu sutra, ako ne nadjem nesto da spojim.

    Leba ti, na kom turniru igraju kad na rez.com nema tog para. Tacnije, sutra nema ni jankovicke ni stosur (odnosno jankovicke ima samo u dublu)

    EDIT: To se igra u sredu u 10 ujutru pajvane :)

  6. Kažem ti torima maćore, ušli i Klipersi 1 i više i Čikago 2, eh kad bih slušao malo sam sebe... :D

  7. Gazimudo, stojao par kao da se igra sutra, pa ga pomerili.

  8. Kažem ti torima maćore, ušli i Klipersi 1 i više i Čikago 2, eh kad bih slušao malo sam sebe... :D

    Morao je Čikago da ih brejkuje, ni sami nisu znali kako su imali 56% u prvoj utakmici :) Inače, odigrao sam tu - i Kliperse 1 :)

  9. Ma Cikago klagano prolazi Bruklin.

  10. Postoji li danas šta pametno na šta bi čovek opušteno mogao da stavi 500 dinara?

  11. Дајте неки предлог НБА за вечерас, стручњаци. Може ли Њујорк да дође хендикеп кец и Мајами мање поена, а ?

  12. TARARARARARAM PAŽNJA!PAŽNJA!PAŽNJA!
    DOBITAN TIKET!!!

    Milvol - B.Rovers pv2

    Bajern - Barsa pv2

    Borusija - Real pv 2

  13. Ljakse, ja cu odigram ovo:

    Giesen(+16.5) - Oldenburg ppH2 , kvota 1.8 (ovi igraju sa juniorima, svaku tekmu pucaju sa po 40+ razlike, a neretko i preko 50)
    Bremerhaven(+3.5) - Brose ppH2 , kvota 1.8

    za 500.

    A mozda cu dodam i
    Mitteldenjernenremn(+2.5) - Ulm H2 kvota 1.6

    Pa smanjim uplatu na 300

  14. hahah opet braća Giesen

  15. Gaimudo, sta ti je sigurnije ove dve, jel mogu ciste dvojke da prodju?

  16. Pa ulm je malo rizicniji jer igra u gostima(gde su prilicno losi),al ovi su losi bas.
    A na ove sto igraju protiv Giesena ne moz se igra bez hendikepa..
    Brose bi trebalo da opusteno dobije. Redovno ih peglaju, ne vidim zasto ne bi i sad.

  17. NJujork 1 i više
    Majami 1 i više (mora bre pasti 200 poena Majami i Milvoki su to)
    Denver 1 i manje

  18. Staviću

    Giesen(+16.5) - Oldenburg ppH2

    i razmisliću za još jednu.
    Ali, pošto mi razmišljanje nije jača strana, prepisaću nešto odavde, što se bude pojavilo do 19:00.

  19. Giesen nema u Mozzartu, znaci da dolazi...Golden Stateu ne igra Lee,Denveru se vraca Faried, mozda treba igrati doh ili manje poena gost...

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.