Кладионица

  1. znaci svaka budala uplatila to...znaci public bet....znaci NE DOLAZI.

  2. produžeci brose sve im jebem, ja ih igrao za uslov samo dvojku aukurac

  3. Цоа је једном рекао једну јако тачну ствар а то је: "Кад год сам видо да неко фура паблик дојаву из 2-1 или из 1-2 увек дође или Н1, Н2 или из 1-1, 2-2", знак зависи од тога ко је на дојави победник.. И ја сам од тад пратио те дојаве и увек долази то... тако ће и вечерас краули, или 1-1 или Н1

  4. ови моји енглези 0:0 полувреме лоло

  5. MakaronMaster
    produžeci brose sve im jebem, ja ih igrao za uslov samo dvojku aukurac

    MIslim da nikad za neki tiket nisam mislio da je sigurniji od ovog.
    I naranvo, padnem oldensburg, padnem ivanovicku (koja je usplea da ne izgubi set od Petkovic, a gubila od tamo nekih singapurcanki i sta ja znam)
    Kad me vako potera maler, dodje mi da subijem

  6. Padoste na Krouli ko je igrao

  7. Tesko to sa dojavama, vecinom puknes, u drugom slucaju budes skeptican da ulozis malo...

  8. Радмило Топола
    у зинат гађам двојку на шпанске патуљасте цигане, и онда к'о господин да навијам за немце. а кад буду играли у лилипутанији има да гађам двојку, па све и да их бије швабо 4:0 сутра. а може. и волео бих. замис'и сатре их бајерн типа к'о хамбург. а више сам вол'о да им падне дортмунд, па да левандовски пиша по фаци пикеу и говнима. ал' добро. ја не знам кад је барселона примила једно 4 гола, баш би могли сутра, време је. (могли би курац, ал' би био много добар трип, е!)

    како некад волим кад пукнем паре на клаџи. а друго, каква сам пичкетина, да сам из зајебанције макар ставио овај резултат што рекох овде, била би фешта.

  9. Hahahaha,e Radmilo,slušaj sebe ponekad :D

  10. Da se ova tekma LS igrala na nekom od lokalnih terena u Srbiji, sudije bi ponabijali na koceve.
    Onako sramno sudjenje nisam u zivotu video. Prvo ne svira 2 penala bajernu,a onda im dopuste 2 gola neregularna..

  11. Brao Lari mađijo
    Ja čekam Dortmund sutra, ubo sam Bajern sad

  12. Htedoh da odigram danas u Maxbetu finale: Real - Bajern, al sam ipak odlucio da pocastim drugaricu i sebe sladoledom u karibiku.
    Izgleda da sam se zajeb'o :)

  13. Jesi bar jebo drugaricu.

  14. Fala Mito, dolazi Dortmund, deo dobitka preusmeravam na to.

    Papete, Čim je drugarica jesi :D

  15. Nisi se zajebao, Borusija šije sutra

  16. Ulaze Papet gde treba, jebo kladionicu! :)

    Novi Jork nocas protiv Detelinki dodatni hendikep

  17. Zalog za budućnost :)

    Majami ima prilično veliki hendikep, da l' mogu da ispune?

  18. Novi Jork nocas protiv Detelinki dodatni hendikep za nocas!

    Ja sam udario tu H2 na +6.5 i Denver čistog. Šta znam, mislim da će im procenat večeras biti bolji nego u prvoj utakmici i da će uspeti da zaustave njujorčane na razuman broj poena. Možda čak i minus da se proba. Neka Bandi iznese mišljenje :)

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.