Кладионица

  1. Nadam se Međede. Mislio sam da singliram protiv Simona, kao što si predložio, ali nemam više od 200 da stavim danas, tako da mi je malo to. I ja mislim da je to poklon kvota, iako ne pratim tenis preterano, pogledao sam statistiku.

  2. Ja sam singlirao na 500 pa kud puklo.
    Statistika je kao bikini. Otkriva sve, a ne pokazuje nista. :)

  3. Ma da se ja, iskreno, puno oslanjam na statistiku. :D

  4. Ja sa drugom se dogovorio da ćemo cijelu subotu ispred kladže da provedemo. Biće veselo ehehheeh

  5. Zasto ispred? lolo
    Kako si promenio nadimak?

  6. možda je im'o ranije taj nik Papete

  7. Zlojava- America-Sao Caetano 2-1. Očekuje se i vašar golova.

  8. gledam upravo basket Austrija - Danska, placem!

  9. Ne mogu cijeli dan u ono zagušljivo da stojim , no fino pod suncobran, po vops i laganeze

  10. Medjedu statije ovo :D
    Dimitrov odlozen :D
    Al si vil ubo ko sprs udupe!
    3:1 na poluvremenu vec.
    5:2 trenutno :D

  11. Medjede, ispratio sam sve tvoje prijedloge sem ove reprezentacije na jednom tiketu. Zajeba nam Pospisila ovaj, preda mec, kvota 1. Ajmo Kidderminster, c`mon!

  12. Medjede, ispratio sam sve tvoje prijedloge sem ove reprezentacije na jednom tiketu. Zajeba nam Pospisila ovaj, preda mec, kvota 1. Ajmo Kidderminster, c`mon!

    Isto lololo
    Samo sto sam ja sve ispratijo..
    CEKAMO ISTO BURAZERE

  13. Znaci popsil sisa pu!
    A sta bilo sa Dimitrovim?

  14. Koji Dimitrov, nemam njega na tiketu?

  15. Ja imam, turio..
    Dimitrov - Baker
    trebo da pocne pre 20 minuta jos nije..

  16. Ajmo Kidderminster, c`mon!

    Iskara nas kiderminster lololo

  17. Djese zadenu onaj medjed.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.