Кладионица

  1. Trebao si sutra posle utakmice da turiš, ovako ćeš pasti jbg.

  2. ne piše nigde Zhajk, nije tvoj tiket haha

  3. Ovo treba staviti na temu za menadžera, da vide svi kako je moguće da toliko izdominiraš i da ne pobediš.
    I, da, golmana gostiju u reprezentaciju.

  4. Ma jebem ja majku tom psz-u sto puta, sa sve preplacenim govnarima od fudbalera, noge izlomili dabogda. A i ja slepac, odigram tvente, anderleht, celzi, besiktas, hajduk split i stavim mrtvi psz, a nakon toga i pojacam, iz keca. Izbise mi sto evra iz dzepa, ni kvotu 11 ne mogu da ubodem. Je l' sad u utorak-sredu LS?

  5. Nisu tvoji tiketi. Nema papirica.

  6. Ajaccio 100% realizacija, to je umetnost.

  7. Не играм клаџу већ пола године и много сам луд због тога! Ал кад видим како Жајк меће дође ми да метнем пола плате на његов тикет и да не размишљам :)

  8. Pa nije njegov tiket, nema papira sa natpisom "Zhajk ume, Zhajk zna"

  9. heheh a namerno sam postavio i čekao Papeta da se javi, a sada sledi ...
    ustvari kasnije malo

  10. dok dođe jaran pa da ti da njegov tiket da slikaš :D

  11. aha, pa da oko mene svi veliki znalci kladionice ...

  12. Nemoj Zhajk da se pravdaš, znamo svi koliko voliš da nabaciš listić sa tvojim imenom. Ovo si dobio na tren da slikaš pa nisi stigao da napišeš Zhajk i ostale fore ;) Inače bi to sinoć već objavio.
    tako je i kod nas u kladionicama a i svugde, dobije lik ogromnu svotu na kladionici(neće čovek da se kurči ili nema lik fejs i ostala govna), ovi iz kladionice slikaju tiket i onda stavljaju na svoje blogove ili fejs stranice kao oni dobili tiket

  13. Ostao sam bez teksta.

  14. Galata kec i trip lus
    Helsingborg 2
    Selta gg
    Almerija gg
    Valjekano gg
    Psv II kx ili ppx
    Siti 2-3

    5/7

    2.2 eura

  15. Samo sam ti rekao istiNu Zhajk. Da ne uzivas u tome da stavljas papirice sa svojim nadimkom na dobitne tikete, svako bi pomislio da je tvoj tiket. Jebiga,sam si sebe zajebao.

  16. Šeko, kolika ti je minimalna isplata?