Кладионица

  1. Druže Makaronac, ajde da ne spemujemo temu.

  2. Dolazimo Makaronac i ja u taj tvoj Maradik da vidimo tiket i da platis veceru neku. Red bi bio.

  3. хоћу и ја да идем с вама, ал' не мора да плати вечеру, него само да питамо радницу у кладионици ко је тај дарио што нонстоп диже паре на клаџи. показаћемо и слику зна ли човека. а ако не каже "а знам га, видим га понекад како шутира камен поулици, некад и сврати овде, одигра тикет од 50 динара, и то донесе све у металу" ја водим на вечеру.

  4. Moze.
    + sto mogu da stavim ruku u vatru da u tom Maradiku nema MaxBet.

  5. Tiket je odigran u NS, a ja nisam uopste rekao da je odigran u Maradiku.
    Molim , da se ne izvrce!

  6. Не једи говна више, иди жваћи стиропор.

  7. иначе, ја за вечерас бацио:
    сити 1
    васлуи 1
    галатасарај 1
    и везао са овим плзен 1 и лион 1х за сутра. квота 5, један мора да усере иначе готово.

  8. Sutra LŠ, mog'o bih posle tri meseca da bacim neku paru u bunar.

  9. Ако Сити не добије вечерас онда стварно не знам, контам да ће то бити почетак краја и показатељ да Пелегрини није за велике тимове. Волео бих само због њега да играју добро јер ми је готиван лик, њих генерално не подносим.

    Какви сте цареви, пустите дечка да УЗУМА ПАРЕ, шта ћете у Марадику тамо живе Мађари, има да вас силују лолол

  10. Idemo da ja pokazem kakav sam mudonja i da smem od caleta da ukradem kola lolo

    Kako mislis da Pelegrini nije za velike timove? Od "velikih'' je vodio samo Real i to dosta uspesno. Otisao je samo zato sto su ovi zagrizli za Murinja.

  11. Знам да је водио Реал и да је имао добре резултате (скор 36 5 7 је ок) али су га брзо шутнули па га бије такав глас. Није ништа битно узео па зато кажем.
    Са Виљареалом је правио чуда, са Малагом замало сензацију, свиђа ми се какав стил фудбала форсира и само ћу због њега бар неке утакмице ове године навијати за плаве, иначе их хејтујем максимално..

  12. Pise za SVE igrace, tako da cenim da ne mora.. AL opet, ko da je ta kartica neki problem..

  13. Makaronac ne nasedaj na to. To rade samo da te namame da budzis kvotu i stavljas 10-15 parova na tiket. Lepo pise tamo u onoj knjizi na pocetku. 95% dobitnih tiketa su singlovi i dublovi.

  14. Ma da, a i ovo u mozzartu postoji od vajkada, nego se to pre zvalo tiket plus, i dobijao si "besplatno kladjenje" onoliko dana po onoj skali..
    Al sve u svemu, tebi treba bez tog para sto je pao da bude ukupna kvota bar 29, sto je znaci igranje tiketa i zmijuga, a to realno ne vodi nicemu dobrom.

  15. hahahaha jeste to Papete ali odigram i mimo toga neki sa ogromnom kvotom na manji ulog, to mi dođe kao bingo a ovo kao neka utjeha :)
    A imao sam jednom Gazi takvu situaciju, pa ništa na kraju bez kartice, ono toliko dana u iznosu tvoje uplate. Tačno ću izvaditi karticu, pišaj je kad je džabe.

    EDIT: E da, to što je bilo. Bila mi bez tog para 100+ kvota ali šipak :)

    Ma ovo je zajebancija, čisto pitam da znam da nekome kažem ako me pita.

  16. Kartica je zakon, ali treba paziti da se ne napališ da uplaćuješ veće pare na tiket, već samo polako i sigurno.

  17. Pa i ti si uplatio 1000 pre neki dan lolo
    A da... Nije tvoj tiket tiket bio.

  18. Jeste, ali pre toga sam zaradio da bi mogao da "bacam" 1000 din na kladžu, a to su bili tiketi najviše do 200 din, a dobitak se vrteo najviše do 3000 din.

  19. Karagandi - Seltik X-X
    Lion - Sosijedad X-1

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.