Кладионица

  1. E jbg, debili im nisu mogli sa igračem više gol dati.
    sutra provjeri to u kladionici
    Tebi će biti , veća kvota od 59 - Isplaćuje se DUPLA vrednost uplate

    jebiga,100 dindži, baci sutra na neki tiket ;)

  2. Eh da umem da psujem k'o Džanki kako bih sad opleo :) Baš mi krivo, za jedan jebeni gol. Makaronac, znam za ovo, samo što je potrebno da tiket bude odigran na karticu što sa ovim nije bio slušaj. Je l' ovo važi i kada nije odigran na karticu, nigde ne piše?

  3. Ne, ne treba kartica, ovo je novo što su ubacili. Važi za sve igrače.

  4. Dobro je. Malo li je 100 dinara na ovu nemaštinu :)

  5. Koje su to pičke, pa čovek je pogodio celu LŠ, trebalo bi kurac da mu izljube, a oni mu daju 100 dinara. I kakav je to link "korporativne-vesti" ?! Štakurac korporativno, nabijem vas na kurac sve korporativne flafičaste, mrš u eldepe i tamo kuvaj skraćeni espreso jeb'o te ševrolet spark program u dupe depilirano. O čemu smo pričali?

  6. Sutra ću okačiti Sale šta sam odigrao za ovih 100 din, da ne biste sada masovno trpali pa da dođe do Platinija, a on bude morao da okreće telefone hoho

    O čemu smo pričali?

    I odigraš keca Plzen i dvojku na Sosijedad al' storniraš tiket, i obrneš uloge samo dodaš X ispred 2 na Maribor, i, i?

  7. tor&ma svaka cast. Znam da ti moja rec podrske mnogo znaci u ovakvoj situaciji lolo

  8. Danas bi Salke trebao da razgudevici PAOK. A Ludoqurac bi mogao da iznenadi Bazela.
    A i ustase bi mogle da puknu posto se realno raspadaju.

  9. Majko mila ne mogu vola ubosti...

  10. Šalke 0-2 gola, možda tačan rezultat 1-0,2-0

  11. Opusteno dzankee, ostalo ti jos samo 4 ipo miliona u kasici, izvuci ces se..

  12. Brate da li su stvarno izbacili Metalist jebeni? Kakvi moroni... Evo vam moje nekada strucno misljenje...

    Dinamo- Austria Wien 2-3 gola, tacan rez 1:1
    Fener - Arsenal 2:1 tacan rez, 3+, 1+pp i 2+drugo
    Ludogorets-Bazel 4+
    Salke- Paok 1-1i3+
    Steaua -Legia 0-2....

    Vise od 7 meseci nisam uplatio tiket, rulet, aparat...i imam manje para nego ikada... -.-

  13. Ja od iznenađenja gađo paokaru da u maniru danske napravi nešto... x2. I ovaj ludogorec mi ne da mira, pa sam i tu igro 1x. Ne, nimalo navijački :)

  14. Ček, zar nije PAOK ispao?

  15. Jeste, al pošto je Metalist izbačen igra PAOK

  16. Evo ovako juce su igrali Spanija-Makedonija basket, hendikep na Spance 15 komada, medjutim dobili su samo 5 razlike 66-61, uz to postignuto je 20 koseva manje granica je bila 140 nesto....danas su kladionice opet stavile hendikep 15, i to nije realno i takodje 143,5 poena. H2 Makedonci @1,85 i probati manje poena @1,85

  17. stavio 300 na celzi steauu barsu i monako u petak, 1500

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.