Кладионица

  1. Sutra bamberg i real(u hendikepu ako ne bude 64)

  2. plus sam procitao doc rivers ima neku taktiku mrsi muda da brani pleja i picke materine

    https://www.youtube.com/watch?v=cP54guVj_XE
    :) Šalu na stranu, 33.5 jebemumater, al da ne pametujem kad ne igram, nije ostalo ništa na računu posle lš-a

  3. E sada ozbiljno, mislim da smo ustanovili da se vrrrrrrrrlo tesko prolazi ako na tiketu ima vise od dva tipa. Tri i ajde ako su manje kvote a vec sa 4 postaje retko. O vise i da ne pricam... Poslusajte ps-a i rokajte ko ja dve tekme malo veci ulog i banja.

  4. ajde da se ne kladimo vise

  5. lajks ovo sto je pseto reko

  6. E ajde da se ne kladimo vise

  7. (mada sam ja i danas u plusu hehe)

  8. 16.5 хендикеп на галатасарај, а јебемуматер, мора и тај галатасарај да одигра једну како треба, ево уникс јеба фенер, ко је очекивао, што не би и галатасарај одиграо добру партију да изгуби са 5 нпр. од реала.

    али зато граница од 80.5 на галатасарај делује лепо за плус, па нека им стрпа реал 110. ако их није срамота!

  9. Hahahaha jebo te gif

  10. Kličko-Džošua na proleće

  11. Unistice ih real 23 razlike fazon
    Brose ki1

    Edit: mada ne mora real eto brose neka bude jedan fiks a drugi cemo naci u kupu uefa ili basket isto al ne el

  12. олимпијакос х1 или чист кец и то је, ето томе се надам. бросе и оли.

  13. Evo dvojka na sentetjen fazon 1,8 bombonica ova gabala ne znam ni ko je

  14. Sta si zapeo za olimpijakos jebote konj igraju protiv cska kako mozes biti sigurniji u to nego u klub francuske lige protiv neke gabale?

  15. Gabala je žena od Ekrema pokojnog

  16. Ima i pesma Gabala Gabala za sve ti hvala

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.