Кладионица

  1. schroder klosarcina 2 kola zaredom me jebe za pare, odigram ga minus 12p za 8min

  2. Dalas 28 poena za poluvreme koji k haha

  3. očajni su jbg

    šreder ojebo, da

    a ovaj atlantin ruki što nema pola zuba

  4. Imam lava minus da l ce ulaziti majku mu jebem, imao 5 a igrao celu prvu kako ih napuni jebem tj rupetine jebene

  5. A majami polupani sto dere memfis o zivote

  6. 40 razlike, a cepaju sa kompletnom prvom petorkom kakva je ciganija ovaj klivlend

  7. za tri i po soma me ispalio neki hokej jebeni

    ulog pedeset dinara

  8. mogao si lepo da ispratiš i atlantu, bilo bi ti lakše da pukneš i to, pošto su pukli 30 razlike

  9. Presolidno vece sa par nagaznih mina tipa memfis, holidej stao na 16 a granica 16,5, lavine samo 13, ostalo sve realno nadam se da ste naboli nesto

  10. evo jedan zaboravljeni hit, sjajna numera da se malo razdrmate !! :)) ajmo kafidzonka u ruke i na analize :)))))))))))))))
    https://www.youtube.com/watch?v=kl8mpAvTm_Y

  11. Upravo si pogodio sta trenutno radim arm, danas cu da bas bas zategnem celzija i reala samo da proverim kvotu pa mozda jos nesto prikacim kao suplement

  12. Ajmo braco vratila se marina tadic u zizu javnosti ko ce da je jebe ako necemo mi kockari

  13. to je to, marina je bila poslednji sastojak u receptu za jebanje kladze, danas gore betovi svi

  14. PAZNJA PAZNJA PAZNJA

    Zajebite reala sa 1,08 kvotom idemo polurizno klasicno jebacki
    Celzi-Totenhem 1 1,75
    Empoli-Milan 2 2,1
    Ukupna kvota: 3,675
    Ulog: 3000rsd
    Potencijalna(cujes potencijalna hahaha sigurna) isplata: 11025rsd

    Pozdrav braco samo marina tadic samo maya berowic!

  15. Ne ne ne ne nema sile da du prsti ožive. XD

  16. Celzi sigurna pobeda 3.5 kwota. Papet - igrace

  17. Cenim da ce Dovla vicoman vecern ispratiti...

  18. aj da pojurimo neku dojavu nismo dugo

  19. dajte nesto sigurnicu da se odigra za danas, uplata 200 din mozda nesto malo preko zavisi

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.