Кладионица

  1. petarpanpezos
    hull wba 2
    liverpul sanderlend gg3+
    aston vila 1
    torino 3+
    svonsi kirstal palas 3+

  2. Swansea City 7+ nema na čemu

  3. jao ljudi drug mi je poslao poruku za sutra, treca srpska liga, on igra u jednom timu pa mi je napisao da ce biti namestena mozda, znace se u toku dana, poslacu svima pvt veceras

  4. Celsi Tot iksara ko kuca I malo golova.

  5. nemoj mi reci da je to za engl ligu dojava jer ne verujem ne verujem to sto vidim to sto cujem

  6. Moj predak koji se borio u rusko japanskom ratu ozenio se na kamcatci, Roman mi dodje ujak iks igrajte sigurno.

  7. Cska gol u prvom 3,4 kvota
    Nema na cemu

    Edit: salio sam se, nisam ja ovo zategao hehe

  8. jao ljudi drug mi je poslao poruku za sutra, treca srpska liga, on igra u jednom timu pa mi je napisao da ce biti namestena mozda, znace se u toku dana, poslacu svima pvt veceras

    Ajde.

  9. FADJO jel ti predak Lekso Saicic

    shomy salji

  10. Znaću tek posle 6

  11. Hahahahaha ok brate. Ko ce docekati jebem ti

  12. Skauzere odakle si

  13. селе девојано млада

  14. iz Srbije brale iz Zemuna grada

  15. Ajmo zatezati braco, milan i celzi-kvota mala je ajmo pojacati sa sigurnim pobedama idemo samo jako samo marina tadic samo bahato samo maya berowic

  16. ali danas u balkanu igram svonsi 1xi2+ i gledam nema u listi jbt, ja da se ne cimam da me vraca ako nema ta igra, stavim 1xi2-5 posto to ima u listi, reko ako prebace 5 golova da ga teram u kurac bas, kad ono medjutim...

  17. u balkan betu mogu eventualno kafu da popijem, ne znam da li sam ikad tiket dobio u toj smrdljivoj kladionici

  18. Kvota na bešiktaš uživo iznad 5, poluvreme 0:1, ja stvarno ne znam šta više čekate. Ja ne bih čekao ni sekunde, no nemam ništa na računu, a nemam ni 'vako, preskočiću neki dan.

    Edit: Mada je ovaj istambul basakzehir prvi, ali šta kurac istambul basakzehir. Kec.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.