Кладионица

  1. dobiće darušafaka, seru ih neizvesne završnice ove sezone

  2. Ne mora da dobije hendikep -8,5 na pao sam igrao xd

  3. Hahahahahahaha da sam igrao onaj manji sad bih odgrizao sebi saku dadose neki kos 0,01 pred kraj nesto iz izvodjenja ili sta

  4. Ajmo igrati nba dok nas oce

  5. Ja ću sad da opletem neke zmije, 30 timova, ima izbora kolko hoćeš, osećam da je ovo naše veče, zatvaramo kladionice, vlasnici gube kuće, decu prodaju u belo roblje, žene ih ostavljaju zbog radnika na pumpi

  6. Ja cu po dvojicu na tiket boli me kurac

  7. Nek ostave žene kod mene exexd

  8. Zmije imaju dva kurca, tako da i to ima smisla, ps

  9. Boh ja koje sam srece meni bi decu ostavili haha

  10. Ma tesko mi ubosti vise od dva lol mada sam na zmijici za el ubo 5

  11. Njujork 1
    Memfis 1
    Fila 98.5 -
    Klivlend - Dalas 1.četvrtina 50.5 +
    Nju Orlins 107.5 -

  12. Juta-Atlanta 2 2,57

    planet win. Dvojka u regularnom, ne 2hh

  13. Par zmijuga loma za večeras, bar će jedna da dodje.

  14. Ja nemam nista na racunu haha jebem ti

  15. oces ja da ti odigram nesto, samo kazi po pola posle delimo

  16. Poskok
    Barns 19.5 +
    Batler 25.5 +
    Redik 16.5 +
    Derozan 28.5 +
    Tarner 13.5 +
    Konli 18.5 +
    Hud 16.5 +
    Mekolum 23.5 +
    Holidej 16.5 +
    Tompson 21.5 +
    Anderson 11.5 +

  17. Kolko volim ove početke tekme u američkim sportovima.

    Zastava, neki vojnici nadrkani, neki dobar glas peva himnu, svi oduševljeni kad se završi.

    A ne kod nas vrati konju glavu mačvane

  18. AJMO JASTREBI JEBI MORMONOA

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.