Кладионица

  1. zalis li mojih 9000 :D

  2. Da si igrao samo 2/3 (umesto 2+3/3), bio bi ti veći taj minimalni dobitak, baš ono što je ps rekao + bonus, ali bi ti manji bio maksimalni dobitak.

  3. Ali sve to nije ni važno, jer crnče ne dolazi, ostaće Šomi bez viršle rol :)

  4. Jeo sam puno rol viršli, ali ova će mi biti najsladja

  5. Slepi nisi valjda napustio studije u NS? :(

  6. Ko sme da se kladi da će šomi da se javi slepom i traži da mu odigra tiket za 85 dinara ako atetokumpo dođe +? xd

  7. nisam druže, daleko bilo

  8. Rol viršla ili tiket, ne znam, teška odluka

  9. Somi ce da kupi rol virslu i da je posalje rajsu xd

  10. Tiket od 40din i onaj trougao sa sirom jbg

  11. Lakse podnosim padove kad se ovde malo nasalimo

  12. Pička mu materina ps, sad u petak ga pišem plus asistencije, zamislio se nešto i posle vidim i kažem sebi dal si jebeno realan precrtaj govnara, nikog iz barselone nikad sve im jebem cigansko

  13. ps
    Lakse podnosim padove kad se ovde malo nasalimo

    +1.85

  14. Aj ovo okupljanje organizujemo u kladzi al kad imamo love pa da se rokaju lajvovi ko kisa somi i arming kontriraju jedan drugom ja prepisujujem od nikolasa lecki dok baci analizu tekma se zavrsila stec pita radnicu dal studira nesto... Coa samo nek sedi i cuti jbg za njega nema funkcije nikakve

  15. A reci stvarno ovo okupljanje i rokamo svi zagleblje gol u prvom i nema prenos i slepi bog im sedne za komp i rokne nam strim na tv pa ja bi umro od smija na licu mesta

  16. armin smara onu radnicu za salterom, diktira joj sifre i tipove jer nema prste da napise na papiricu.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.