Кладионица

  1. Stecanu nece da daju bon za sok jer nema 6 parova. Zapreti im da ce im navuci negativan publicitet.

  2. рекли ми да не долазим по паре, нашли другог добитника

  3. Moram krenuti iz početka da pročitam ovo

  4. Бохор
    Kad smo kod Izijema, neki lik na Zvonku sa klincem na profilnoj komentariše nešto randum i Izijem mu napiše ovo:

    jesi to ti na slici ili tvoj mali sin? sto pitam..pa zato sto taj mali decak lici na kurcinu

    Ахахха како вас ико лајкује бог вас не убио болесне

  5. I ja se pitam sve cesce...

  6. Dolazi neki lik uplati sto evra na kristal palas 2-1 i pukne. Mi pukli 1700e na kristal palas 2-1 svi zajedno

  7. al jebem ti kakva bi to festa bila, mora da se zove kladionca da rezervisemo 15 mesta za taj dan

  8. Coa baca predloge kaze sigurice niko ga ne jebe ni dva posto svi igraju kino na 2, 3, 7, 23 i 23,7 PA KAKO NE MOZE 23,7 JEBO TI PAS MATER

  9. Izijemu radnica kladionice pogrešno otkucala live tiket na koji pada, pušta joj na fonu gif gde ženi izlazi glavica svinje iz čmara

  10. Pseto dok se završe Englezi u 4 radnici u Sokeru napravi dete

  11. Prodjem lajv 20k porucujem klopu somi kaze neka poneo sam buhtlu

  12. Da je Armin gluvonem, mucao bi, lagano. I da morate i Stevču da zovete da računa dobitke kad se igra sistem. Napamet.

  13. Stevco bi nam uzeo procenat

  14. Boh svaki drugi tiket poklanja stevcu cima i ostale da mu poklone armin mu daje rukavice kaze ne trebaju mu

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.