Кладионица

  1. Coa igra kazinsa i cendlera pa ode prekoputa za lava i batuma tamo granice manje za 1

  2. ps igra tikete za 2 glave, sramota ga za manje da uplati

  3. thilmo se raspituje po kladži šta su tri sekunde u reketu

  4. Makaronac dovodi babu na okupljanje, jedina prolazi EL igrače i onako krezuba se smeška i likuje kako nema boljih baba ovde

  5. Gvozden cima babu da uzme Srpsko državljanstvo i da glasa za Radulovića

  6. Pseto računa koliko da popije još da krene da je muva

  7. Armine, kolika je beše granica? 17,5?

  8. Ne bre, na Antea je 22,5 ili 23,5... ako nije i 23,7 lol

  9. hahah hteo sam da ga lozim sad predrage gde ulete :P 23,5 zato sam ga i uzeo sto je mnogo mnogo je

    hvala svima na podrsci i pre svega druzenju i da nije dosao posle ovoga ne bih zalio :)

  10. Do jaja, 23,5 je, iskopao sam print.

  11. Bravo Armine, za 100 evrića može maya bar da ga puši.

  12. ArminVanBuuren

    hahah hteo sam da ga lozim sad predrage gde ulete

    Ahahah a vidim da je na 16 i upalio neki strim da pogledam zadnja dva minuta, malo sam se i najedio zbog onih slobodnih

  13. ja reko sad ce da ga pune faulovima da bi probali da stignu precice jebem ti i nebo i sve kad nestade 36 sekundi odjednom i kraj, reko dojaja, sad da vidim dal ce leci pare da odigram ove 2 sto ce sad da pocnu cisto mozda i ujutru da se obradujem

  14. A kazins gađao trojke 4/5 i oborio slepog, pa ni kari ne gađa 4/5 pička mu materina. Jbg.

  15. ja pratio i njega, prvu se nije sastavio do negde pred kraj kad je roknuo 10 poena za 2min fazon, ma jbg zver protiv ove bede sprdao se, nadam se da je branio slepi

  16. шта сад? кино?

  17. ^^^
    Ovo je lakijev upad na okupljanje

  18. Bas sam mislio kad ustanem da citam skeceve ljute a vi se upuvali kad sam otisao na spavanje tuzan sam sada :(

  19. ArminVanBuuren
    ja pratio i njega, prvu se nije sastavio do negde pred kraj kad je roknuo 10 poena za 2min fazon, ma jbg zver protiv ove bede sprdao se, nadam se da je branio slepi

    Jesam, biće para za još kockanja, a i za poneku kiflicu sa susamom XD
    Bitno je da je Ante došo minus ;)

    NOVO KOLO, NOVA SREĆA

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.