Кладионица

  1. http://vukajlija.com/forum/teme/1186-kladionica?strana=2717#post_3644026
    Hvala drugari izijem i arm!

    Crnja me sjebao (Šroder) na drugom tiketu samo :(

  2. legle mi pare odmah sinoc pa reko da ispostujem ove sto sam dao kao sigurice, harden i howard maltene prosli u prvom, dodam mekkoluma i klarksona kao da bude i svakog tima po jedan hah, prvi isto prosao na poluvremenu, klarkson ciglario 3-11, al sam otisao na spavanje da se ne nerviram, ujutru vidim jos 2500 u dzepu, ne znam da l sam imao ikada ovakav niz
    http://image.prntscr.com/image/a7954b56315040c2a91e8899d8f8919c.png

  3. Au al se jebe kladža au ju ju

  4. cekam tvoje savete po pitanju poena igraca crvene zvezde i onih drugih prijatelju dragi

  5. gotova tenis sezona opet život i klađenje nemaju smisla

  6. preostaje samo gubljenje para na odvratnu evroligu i još odvratniji nba i bogove odvratnosti ligu šampiona i ligu evrope

  7. Iskreno se radujem arminovim dobicima

  8. čestitam armine, nadam se da ćeš te pare potrošiti na pekićeve knjige a ne na beogradske kurve

  9. dnevne zurke sa pravnicama sam imao u planu, ali videcemo kuda me put ponese

  10. Dženkins, Bjelica i Janković iz Olimpije plu se vi

  11. Svaka cast arming, zadovoljstvo je suradjivati s tobom!

  12. Čekam pola 12 i info. :)

  13. ide li zvezda pobeda da stavim u fixu ? imali su odmora dovoljno, a imaju i do pao dosta trebalo bi da ih pregaze a ?

  14. Ide sig, biće 11 razlike

  15. Šta "imaju do pao dosta"?

    Ide pobeda jedna elegantna uz borišinih 14 minuta i 9 poena, eto toliko lagana pobeda.

  16. Je l može u Sokeru s akaunta na akaunt da se prebacuje? Ne a?

  17. Ma ne moraš da mi prebacuješ brate, šta ti je, ok je...

  18. Braco, jebao sam jako kladionicu za vikend. Bas jako. Izgleda da je ipak do teme... :D

    Ja cu danas igrati Inter 1i2+, Cirih 2+prvo i Bilbao x prvo, plus neki NBA.

    Klipatrick iz Bruklina mi je otkrovenje.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.