Кладионица

  1. Ma još jedan šut, šta je to, ne mora još da se baje

  2. Nije ni sad, Bohore, slučajno ga Armin stavio na tiket :)

  3. Sad da li je stvarno slučajno ili samo da udari kontru Šomiju, to ne znam

  4. e kurac ne verujem da ce se vracati simon

  5. i izadje opet na 10 haha pa kako da ga ne psujes majku mu jebem celavu

  6. ajmo sad na nba, vreme je

  7. A Đenka gospodin 5 ličnih i NULA poena lol

  8. hahah odigram pluseve simona, bjelicu i dzenkinsa i oni svi dosli minus, cak jebeni lazic i dangubic dosli plus lagano xd

  9. Majku mu hteo sam Kuzmaru i Jovića plus. I razmišljam igraju protiv Blaza Mesičeka u kurac nemoj degen biti ko zna ko će igrati i koliko, iskuliraj.

    I pojedem govno.

    Sad čekam da podelite esenciju znanja sa mnom za NBA.

  10. Jebiga, Arm, i Radonjić ga ubacio samo da postigne dva poena, pa ga izveo da bi dobio ovacije haha.

    Ne igra Vejters za Majami, ne znam el se Dragić oporavio? Ja sam još jutros zatego Vajtsajda i Boston.

  11. Ako ne igra Dragić ne igram plus na Vajtsajda, lepo mi je arm rekao onomad kad nisam hteo da slušam i poduvao.
    Ako igra, onda ću i njega igrati.

  12. Koliko sam lagano mogao uzeti 120e

  13. Ljudi ja mislim da se neki kurac urotio protiv mene. Ma sta jedan sto kuraca se urotilo svasta pogadjam sve ide al nikako da ih jebem ja evo nemam resenja vise za ovu situaciju

  14. ja u sistemu cekam kembu i lowryja minus eto sad pa nek padaju jebe mi se kad je ovaj majmun prodao

    sta treba zategnuti

    beal na 19,5 plus
    crowder 13,5 plus
    porzingis 20,5 plus
    zeller(iz sarlota ne bostona) 10,5 ili ako nadjete jos bolje 11,5 minus

    jos bi rekao
    whiteside 16,5 ako nadjete 15,5 plus
    kaminsky 12,5 plus prelazio poslednjih 5 ovo
    g hill 18,5 plus zverina je jbg
    gober 9,5 plus nema favorsa valjda ce nakrpiti mrtvih 10
    valiancunas 14,5 plus

  15. Dion Waiters (groin) and Tyler Johnson (tooth) are both out for Monday's game vs. Boston.
    Hassan Whiteside (left knee) is questionable for Monday's game vs. Boston.
    Goran Dragic (elbow) remains questionable for Monday's game vs. Boston.
    Plus Vinslou odavno ne igra, da ne spominjem Boša, bog da mu dušu prosti. Ako niko od ovih ne bude igrao, igraće Majami sa 4 igrača kao neka institucija svojevremeno haha

  16. Sad cu da zategnem vajtsajda i dragica minus za pet glava pa nek bude kvota jedan

  17. Cemerno se osecam sada

  18. Pratim te sa 30 maraka

  19. ma trpajte na boston dok je 1,65 jebes sve ostalo

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.