Кладионица

  1. jebem ti koji je ovaj ny beda od ekipe znam to i opet ih igram

  2. I meni srusili jedan prelep, sreca prodjose druga 2, nastavlja se jebanne 5. Dan zaredom svi ovi sigurni dodjose beal, porz, crowder, zeller pa i,ovi drugi gober, vajtsajd, kemba, kaminski jos poen, hill evo presao, al,moglo je puno bolje

  3. to ti i ja kazem umesto da sam dodao jos 7000 na kelija olinika ja se glupiram

  4. Gde to uopste ima keli?

  5. Kaminski je zasluzio da se pridruzi slukasu, kurbanovu i plamliju

    Kako bre porzingis usao meni sija crveno samo na njega sam pao jedan prelepi sa 4 igraca??

  6. Слепи
    Večeras sve nade polažem na Arminove predikcije - pare stavljene na:

    Celtics
    Gobert +
    BBeal +

    pre 14 sati

    Велики поздрав @АрминТипс!

  7. Cestitke na novcanom dobitku, pa veceras da ponovimo

    Odigrao si ga na 21,5 verovatno ps jbg, imao 14 na poluvremenu, u 3. Nista nije dao glupirao se jbg

  8. Jebem mater derozanu jako, obori me co'ek za 36 'ljadi, ali tako mi i treba kad ga forsiram.

    A sta cemo sa Majamijem i Bostonom, imam minus za isplatu, ukupno 79 poena padne u poluvremenu, i onda u trecoj 77? Jel se sprdaju ljudi?

    Danas kupovi engleski, ali ne treba to cackati previse.

  9. Ima i krovno košarkaško takmičenje, mogao bi neko ko prati da baci neke tipove xD

  10. lepa kvota na ren.
    lorijen poslednji i ocajno igra.ren cetvrti.
    golovi i ren,4,9.u mocartu. 2 i 3+
    mozda i 2-2 3+.

  11. Lil jebe Kaena gde stigne uz malo golova da znate.

  12. Na 21,5 da

    Za derozana sam ubedjen bio nosilac tiketa mi bio sa kaminskim i porzingisom

  13. Ali koliko minuseva jbt da sam jurio samo minuseve bio bih milioner

  14. Ja igram Kembu plus a znam da je minus, ali ne da mi se da upisem minus

  15. Napred u borbi za prvaka Evrope.

  16. danas imam neki dobar osecaj pa cu verovatno igrati jako
    vec sam izrokao 5-6 sitnih dok sam se jebavao po gradu i na prvi pogled sledeci momci su mi sigurice

    zeller nesrecnik opet minus na 10,5 igrao sinoc, a danas opet ide na zivotinju kojoj ne moze nista, dramond zverina, svaki ce skok da mu pokupi, po meni minus lagan

    onda isti lik dramond baja plus na 15,5 ovo mi je taman granica za njega nekako me zove, po mom misljenju umoran pomalo sarlot iako je bio BO sinoc, ali mislim da ima detroit sanse za pobedu ovde, moraju kad tad da krenu u gostima da dobijaju, a da bi to ostvarili mora da povuce dramond

    sve cu da vrtim oko njih dvojice verovatno

    a dalje

    parker 18,5 minus, mislim da je u padu forme, nece mu klivlend dozvoliti da ih puni tako lako, po meni previsoka granica

    jrue holiday plus na 16,5 vraca se, sve vise i igra, ocekuje se utakmica skoro 220 poena, idu na pobedu, mora uz dejvisa da puni oslabljene lejkerse

    posle kad izadju vesti i kad pokupim informacije sa svih strana dodacu jos, ovo da odigrate dok su ove granice ko hoce, posto sam ja vec, takodje preporuka da vezujete sa nfl-om jos se igraju u isto vreme i tu imam neke izvore pa cu staviti, jedan od sigurnijih sportova za kladjenje, ja cu ih verovatno za fixeve u sistemu

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.