Кладионица

  1. Na espn-u poceli da koriste neke logaritme koje mere formu i potrosenost i to i predvideli ishod sledecih 10 tekmi, za vcrs su rekli da detroit dobija pa ako dobije reci ce i sledecih 9. Ili je bar tako zurnal interpretirao

  2. Tipa ovi drugi su imali dug put a igrali pre manje od 24 sata a detroit je mlada ekipa i te neke munje al meni svejedno ja cim cujem bilo sta sto lici na info neki ja zategnem pa ulaegni jebate

  3. daj link od toga ps bas me zanima da procitam jbg

  4. Ispratio sam te sve osim nesrecnog zelera kojeg nema u ponudi u mocartu al sam stavio brata kaminskog kojem su digli granicu na 12,5 lopovi lopovski jer je burazer uz plamlija, kurbanova i slukasa bio sigurica kockacu se na 12,5 iako ce 99 posto stati na 12

  5. Papete nemam link ja sam procitao u zurnalu

  6. Nije bas kako sam prvobitno rekao ali to je to xd
    http://i.imgur.com/L2NLzar.jpg

  7. Ako bude dvojka, sutra zurnal - kupuje se

  8. holidaya drze na 17,5 u mocartu jbg, ali zato parker 19,5 to mora da se iskoristi

  9. Ma ja cu da zategnem i veceras jer ako bude ima kladze posle da obore kvote citaju i oni novine mamu im jebem

    Nego daj da nadjemo ovaj tekst na espn-u i onu kladzu gde igra ortak od cica draze da mi izgruvamo sve 42 tekme unapred na sto kinti pa da nas espn ucini mnogo bogatima

  10. E drugari, imam druga jednog, treća srpska liga...

  11. A dvojka je trenutno 2,4 pa ovo se mora opasno zategnuti pa nek ide sve u picku lepu materinu ako su me razni debilkoi sjebali da gruvam na njihove dojave nek me sjebu i espn i zurnal

  12. Ja ću večeras dobiti oko 3 soma eura.

  13. Ispratio sam te arm LAJK SVI KOJI CEMO STAVITI BOMBASEVU MESECNU PLATU NA DETROIT

  14. Ja imam jednog druga, prva liga momak

  15. je l zna neko u sokeru kako ovo sistem jebote, gde da stavim sta mi je fix, samo mi odvaja u 2 grupe ko 2 sistema jbt

  16. 7 utakmica, a ne 10... Retardi ne znaju ni da prevedu

  17. Brt 42 treba da bude, za celu sezonu su djagali

  18. Ja sam trazio takodje hahaha ne umem ni tekstove da nadjem koji sam retard

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.