Кладионица

  1. ljubomoran sam na vetar sto ti kosu dira, ljubomoran sam na kišu, što ti znoj sa lica skida, ljubomoran sam ko

    http://i.imgur.com/PjCOYoH.jpg

    znam da ne valja mi sve to, šta ću takav sam, šta ću takav sam...

  2. vec mi treba poneka molitva, torina da dobija 2 razlike, da se probude u drugom, hajte zapjevati

  3. Hahahahhahah kajg zaprijelo mi napolitanka

  4. Lolool daj ko je ovaj lik uvek se ismejem, ne mogu se setim gde sam ga video

  5. srecko mrk brt

    ajde daj ljajica u igru da promesam malo ove bednike za 2:0 pa da mu posle pusi kurac sofija milosevic, a i ja cu ako treba

  6. Ahhah krenem da kucam na guglu srec i prvi predlog srecko mrk, gde ja zivim totalno sam neinformisan

  7. Nemoj me jebati torino pa zasto to jebeno, ajde 2 gola brza

  8. Jebe Nikolas ne vadi... 2 i plus na sasari zaokruženo.

    Ajmo Detroite, ajmo gradu vetrova i automobila.

  9. Hahahahah to žabari
    AJMO MOĆNI DETROITE!!!

  10. A VOLIMO I NIKOLASA SAMO JEBI MOMCINO PEDJA I JA CEMO TI GA ZATITRATI MALO AKO TI SE SMLACI

  11. ako njukasl makar ne izgubi bice to 5 dobitnih tiketa u nizu danas hm hm

    edit: jebali sebe bilo 0:0 kad sam ovo pisao sad pogledam 1:1 hahaha koji kurac

  12. nikolas najveci gospodin na temi sig

  13. a ja se taman odvikao od fudbala govnjivog i eto, jebite mi mater ako vise odigram nesto sto ima vise od 2 ishoda

  14. najbolje da nadjes neku igru gde ima samo jedan ishod, onda sigurno neces pasti ;)

  15. azijski hendikep je za armina haha

  16. arm vidi torino

  17. Pa sad pune nego sta, kako sam izgoreo sve cu pare da grunem sad

  18. Eto mu ga torino, sad sam došao da napišem.

    Jebiga, da si igrao u sokeru armine, važili bi ti se produžeci, ovako kurac xddd

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.