Кладионица

  1. ja sam jos veci debil reko sad ce da mrljave do kraja italijanski
    http://image.prntscr.com/image/cff2ad1919304901ad8b542d9a1924c8.png

  2. Ne seri da i fudbal vazi u produzecima? Ajoj pa jedan imam u sokeru, na jednom monako winner na drugom torino i odlucim monako u sokeru i moz ga jebat sad

  3. cetri nula torino hahahahah

  4. Ma 'de važi, kažem to zbog basketa, a i trpam magare dok su mu noge u blatu, nemoj se srditi druže, svi smo mi u istom kurcu, ali večeras svi smo uz detroit, bobišku i nikolasa burazera ;)

  5. dobro dobro aleksandre osetices gnev Svetog Arhangela Mihaila

  6. pada dvojka na detroit

  7. Kalderon blokiran u mocartu, ne da mi da ga opeglam minus

  8. blokiran od pola 1 fazon jutros, prvo bila granica 17,5 sjebali se njemu je granica 10-11 ko je stigao da uplati usrace ih, ja kasnio 20min jbg

  9. Hah Kalderon, je l on još pokretan? xD

  10. Pa ja i na 11,5 hteo da ga vezem sa kaminskim da mi bude malo zanimljivije

  11. Kaminski 3-4 puta bio,otvoren i bacio ciglu

  12. dramond 1-5 ciglari jebem li mu majku

  13. Znaci svi ciglare? Za kaminskog.se ne bojim do 10-11 toliko nagura svako vece ali su digli na 12,5 majku im jebem

  14. Vrlo se intezivno i zdravorazumski trpaju Detroit i Šarlot za sad.

  15. Kako nam ide za sada pedja?

  16. Vodi Detroit 10 razlike, na uživo granica za 7,8 veća trenutno od početne.

  17. To, to, na poene sam mislio to me buni vazda

  18. Vidiš koliko nude sad na lajvu i vidiš dal trenutno ide u plus ili u minus. Meni je granica na tiketu 200,5

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.