Кладионица

  1. a cekajte sto niko da spomene da opet za tri dana ima ovakva utakmica kao sto je bio detroit ovo sto su nasli pseto i papet

  2. pa za tri dana cemo spominjati.

    a i ti si bese rekao da je glupost i da nece doci. Spominjao si neki BO i odsecanje glave Marjanovicu secam se...

  3. Jeste i da su na espn-u glupanderi

  4. A sad cutis picko jedna jebem li ti krv bezobraznu

  5. Gledacete u sledecoj epizodi: Mladi izijem ide kod dede na selo da pita koju su slavu slavili pre nego sto se deda prebacio u komuniste i nagovara ga da pocnu opet da slave.

  6. jhahahah jesam priznajem, ali sam nocas prostudirao meceve po onom grafiku i pre dva dana bilo je isto kao da ce Portland da pukne i pukao je od Hjustona i to su ih usrali isto kao i detroti sarlota...za tri dana imaju lejkersi ali taj dan isto imaju neke tekme ostim toga znaci sve ovo crveno gde je, to moramo igrati...

    http://a.espncdn.com/i/infographics/20161020_walkingdead/dead_digital.png

  7. Ovaj Grujić
    http://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudbal/partizan-ostecen-za-penal-protiv-zvezde-sudija-grujic-suspendovan/8d1z4xh

    Inače mala ciganka se redovno veoma rastrči protiv Partizana, voleo bih pobedu Partizana, ali teško

  8. Jao jao oreol gubitnika, a najviše para posle nikolasa naravno sam vam doneo...eh okrenucu drugi list, vidim...

  9. Solidan ketz mi je Bajern u kosarci 1.65

  10. Meni nista nisi doneo, zato ti i kazem

    Izijem aj napisi i ove sive koje su brt i te su kao kriticne samo sa nekim indeksom 6,5-7,5 a ove crvene su valjda preko 7,5 ili 8,5 i to je kao 99%

    Mislim jebes indekse napisi koje su sive ja cu i njih da zatezem

  11. Jel ima veceras neke, sive crvene kakve god?

    I obrisi grafik nemoj da vidi pola srbije pa da obaraju kvote posle jebo te lebac da te jebe

    Edit: mozes i ti pap da poglesas ove tackice koje su danas s fona sam da se ne jebem

  12. Bombas upravo zbog takvih vesti i dolazi partizan, nisam ja hteo da kazem da on navija za partizan jebe mi se za koga navija nego da je potkupljiv to igra igru koja mi treba a ako je potkupljiv i ako na onom mecu partizana i vojvodine prirezultatu 1:0 za vojvodinu da crvene kartone vuleticu i skuleticu (koji su tada bili kapiten i najbolji igrac ali vojvodine) meni to daje sigurnost da zategnem na groblje. Nemoj na ovoj temi da siris smrad pls jebe nam se i za zvezdu i za partizan ako imas neki tip ostavi ili ako se sa necim ne slazes pisi nemoj jebavati najnormalniju temu ikada

  13. Rad-Radnicki 1 2,2
    Vojvodina-Partizan 2 2,5
    Ukupna kvota: 5,5
    Uplata: 1000rsd
    Potencijalni dobitak(cuj potencijalni haha): 5500rsd

  14. po ovome deluje da ce oklahoma danas izgubiti (siva)

  15. Meni dovoljno za neki hendikep xd

  16. a tu je kao malo preko 50% da izgube

  17. Da me jebete ako mi je jasno kako se odredjuje koja tackica je koja utakmica...

  18. sa leve strane su ti timovi na x osi, a upravljamo se prema ovima koje su oni dali 1 2 3 4 itd

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.