Кладионица

  1. I ako možeš da mi pošalješ u pvt kombinaciju za lotto hvala brt i srećna slava!

  2. Sad sam prosao lajv neki klinci basket najjace sto sam mislio da nisu klinci nego gledam koji kurac na uniks tolka kvota i odigram da nece niko dobiti sa 6 ili vise reko mora uniks to da smanji jbg kvota 3,2 i produzeci. A stavio i 320 dinara da uniks dobija (ne vidi se s fona da su klinci u picku materinu) kvota 9 morao sam i zamalo jos para al bice danas cim sam krenuo od ranog jutra jos para daj jos para daj

  3. Pa majmuni prosao sam 3/4 igraca a cetvrti majmuncina pod neocekivanim okolnostima, evroliga mafija najotrovnija zajednica na temi, guse razvoj i atmosferu, a nikakve koristi od njih

  4. а чекај, ако омашиш једног играча, падаш цео тикет?

  5. Sviđa mi se što sam ispratio nikolasa sinoć, ali granice u mocartu za jedan poen veće, tako da ništa od sto ewra za mene jebiga

    svaka čast, vi ste extra poznavalac, Nicolas

  6. Pa nisam dao kao tiket, mnogo je to igracan nego ili odaberes 1,2,3 ili ih sve raspodelis, ili ih singliras sve da si mudo, ja sam raspodelio i oslonio skoro svaki tiket na majmuna sto zabada laktom u glavu druge igrace
    No dosta o tome, novi dan, nova sansa, 10 meceva ima da prsti veceras

  7. Ok, ako ja gušim atmosferu, povući ću se, bole takve reči prijatelju...

  8. Nemoj brate da ideš koji ti je, nije armin tako mislio, svi znamo da si ti najveći poznavalac evropske košarke na ovoj temi.

  9. Dobro brate neću ali to je zbog tebe brate

  10. Somi za tebe je nikolas ono sto si ti za coukg-a

  11. Ok ok nema problema...

  12. Ako mislis da nisam u pravu, izadji na teren i dokazi mi suprotno

  13. Evo imas priliku danas da se povadis daj mi kvotu 5 da ih upropastim

  14. Neću da silujem nubarskim ligama. Sutra poslastice - čekaju se.

  15. Jedino ako mi drug što igra u trećoj srpskoj ligi javi nešto u toku dana, pa ću poslati pvt aktivnim članovima večeras.

  16. Dobro onda imas jos sutra priliku da se povadis. Ali pazi ako ne uspes nikad neces sa sebe skinuti oreol gubitnika, nesto kao coakg samo naravno ne bas tako lose

  17. Utakmicu izmedju partizana i vojvodine sudi danilo grujic, pobeda partizana se ne dovodi u pitanje.

  18. Za radnicki iz nisa danas ne igra 6 standardnih igraca plus jos par rezervnih povredjeno, najavljeni neki omladinci.

  19. Zanemari pitanje, nisam znao da ce prvi rezultat guglanja bas sve da mi kaze :)

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.