Кладионица

  1. ništa ne brini, ne može da bude ovako loš i u drugom, a igraće bar isto ovoliko ;)

  2. ne može da bude ovako loš i u drugom

    au koliko sam se samo zajebao

    Free throws 2/7 (29%)
    2 pointers 5/7 (71%)
    3 pointers 1/8 (13%)

    pa sve ti jebem u pičku

  3. Лучани 1
    Амкар 1 (12:00h)
    Краснодар 1
    Клуж 1
    Бурса 1
    Мидлзбро Х
    Кв. 40

    Изволите напаћена нба браћо, опоравите се од синоћних гУбитака.

  4. u suštini je za transfer blama, al' Šaban bratina proverava tikete dok ovi jedu govna.... iz dvojke u iks... 2+ Napoli... Bog.

    https://youtu.be/j3Ra_9J_sZ4?t=2666

  5. Brt ne mogu da gledam sada ali ako stvarno proverava tikete dok ovi drve kurac o donjoj lagi to nikako nije za transfer nego za pobedu jebenu.

  6. Inace jebes kladjenje vise, nadam se da cu uspeti da se ne kladim vise osim espn tipova to propustiti necu.

  7. Ako naidje pap nek napise jel veceras ili sutra i koja je tekma cao pap maleni

  8. transfer je jer se svađaju, rasulo opšte, Zorica plače, i sad dok oni većaju ko je u pravu, a idioti ne gase kamere... Šaban proverava tikete. Taj deo jeste za pobedu jebenu haha

  9. samo rumunska druga liga subotom najutro, kombinacija dupla šansa i 0-2, milina

  10. Ma dobro na to ostalo nisam ni mislio jebes to, pogledacu posle da vidim taj deo

  11. Bandi na koji minut da premotam da vidim to sa tiketom?

    ps sutra je tekma. DETROIT vs cikago

  12. 44:20 fazon se prvi put pojavljuje, pa kroz neka 2 min ima još momenata

  13. A dobro nba je pa nisam siguran za datum jer su posle ponoci, mi zatezemo detroita jel da?

  14. ja ne mogu vise stvarno, jos ovo sam opalio, ako ne dodje ladjenje do bozica bar tj. boxing day kad je ono, tad volim da izdivljam
    http://image.prntscr.com/image/fd2d4f53b1bc4baa92b52f205123d415.png

    MAKARONAC BEBO GDE SI VRATI SE MOLIM TE

  15. FMP - CZV 149.5 +
    Čović 11.5 +
    Rebec 11.5 +
    Atlanta 1
    Lav 18.5 +
    Lopez 19.5 +

  16. Džeferson plus, kosovarčina plus, jović plus, čović plus, udineze 1x&2+, silkeborg 3+

  17. Nijedan tiket nisam odigrao danas opaaa

  18. Ja ni juče ni danas, lečim se xd

    Ali sutra i prekosutra poslednje kolo lige šampiona, tu ću čičadražovski da vežem oba dana samo ono što bi moralo da dođe, samo jedan tiket i ne više od 500 dinara, i da gledam s uživanjem konačno, bez ikakve nervoze zbog kocke jebene.

  19. Neces zategnuti detroita mocnog sutra??? O.o

  20. Nemam dovoljno para da bi mi se to isplatilo, stoga jok, neću, srećno vam bilo.

    Mada možda i stavim na LŠ tiket, to bih mogao.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.