Кладионица

  1. I ja cu na 500-1000 da zategnem Detroit i 3 dana evropskog fudbala da bude dobitak oko 15 000 pa nebitno doslo ne doslo dizem pare i odmaram neko vreme

  2. Pa ti si u plusu boli te kurac, ja moram agresivno. Obradovalo bi me da bude kvota preko 2, aj neko ko prati da mi kaze kakva se kvotica ocekuje na detroita?

  3. Ne zna se to do sutra ps jbg

    Cenim da veceras klivlend dobija, vezali su 3 poraza mnogo je kume. 2.1 kvota pa ko voli nek izvoli.

  4. Znam da se ne zna nego nelo tipa armin da pretpostavi haha

    Mogao bih reskirati sa 3-4k na klivlenda pa da to dodam u duplanje sutra na detroit mozda...videcu ima vremena do nba

  5. Nije Klivlend za jacu uplatu, postoji razlog zasto gube u nizu, sigurno nije u pitanju slucajnost. Toronto nije ekipa za vadjenje.

  6. To stoji ali kad lebron odluci da pobedi lebron ce da pobedi. Pitaj golden stejta

  7. Glupo bi bilo tvrditi da ce Klivlend biti razbijen, ali svejedno bih pre stavio na +10 Toronto nego minimal na Klivlend. Za izbegavanje def

  8. Detroit kontam bar 1,8 bice posebno nakon sisanja orlandove kurcine

  9. Kosovac zauzeto
    To stoji ali kad lebron odluci da pobedi lebron ce da pobedi. Pitaj golden stejta

    Najbolja analiza koju sam u zivotu video.
    Bukvalno ako se liku digne kurac da pobedi, nema ko da ga spreci u celoj ligi.

  10. Nece se vise ponoviti ona prva na detroit :(

  11. Pap pa jeste tako brt nisam ga nesto gotivio do finala prosle godine onda su ga valjda isprovocirali jos se svi zivi povrede u poludi burazer i sam izuserava "najbolju" ekipu lige. I to ono posek 50p 15sk 15as 3 kradje 3 banane. Surov je kad oce da igra

  12. Gospodine Nebojša Čović bolje da ste izdrkali u žbunju nego što ste napravili ćelavog nesposobnjakovića

  13. Ja proslu pao plus na njega tj samo na njega usta ga jebem

  14. Na Klivlend sav inventar

  15. Dendza88 aj ako ti nije frka da ispricas opet kako si sutao onu kurvu na autoputu NS-ZR. Da se ismejem malo pa odo da ucim komasaciju xD

  16. nije kurva nego kurva-trandza xddd i nije NS-ZR nego NS-BG koji cu kurac u zrenjaninu brt?

  17. Nesto sam se utripovao da je taj autoput. Nzm reko mozda si isao poslom negde ili na onaj salas 84 sta znam..

  18. jel detroit noc utorak na sredu?

  19. na salasu sam bio, svingerske zurke se tamo prave

    zanima li te deo sa prebijanjem dok mi je kurac dignut a kola koce da nas ne ubiju ili spasavanje malene jermenke moje neprezaljene?

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.